Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinik állnak jól kis...

Milyen bikinik állnak jól kis mellű lányoknak?

Figyelt kérdés

Gondolom a háromszög alakú kilőve.

Tudnátok linkelni? Köszönöm!


2011. ápr. 25. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én tettem fel egy hasonló kérdést képpel az én fürdőruhámról, és elég egybehangzóan azt mondták a válaszolók, hogy passzol kis mellhez és szerintem szép is az a fazon! Egyébként a háromszöget is kis mellre szokták ajánlani.


Az én kérdésem, itt láthatod nekem milyen van és hogy áll (nekem is kicsi..), valamint a véleményeket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Remélem segít :)

2011. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem viszonylag kis mellem van (bár elég kerek ezért annyira nem látszik annak, de típustól függően 70/b vagy 75/b-s melltartót hordok), és nekem az a tapasztalatom, hogy igenis van olyan háromszög fazon ami jó. Pl azok, amik nem csak ilyen zsinórbefűzősök, hanem a mell alatt vastagabb pánt van. (most azt, hogy a fürdőruha ronda ne nézd, e volt az első, amit kiadott a google ilyen fazonnal) [link]

vagy azok vannak kifejezetten kis mellre, amik középről nyakbanmegkötősek, mert azokat nagymellű fel se tudja venni :) Mindkettőből a szivacsost ajánlom. Ja és még az összes olyan fürdőruha, amin mellnél fodor van, vagy valami olyasmi, az kis mellekre készült. Tényleg.

2011. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Első: valahogy elkerülte a figyelmemet a kérdés, pedig mindig a Szépség kategóriában vagyok :D Köszi a linket. Szerintem az a fürdőruha csodaszép! És ha jól látom, még kicsit fel is nyomja a melleket, ugye? A válaszok egybehangzóak (mindenki szerint jó), úgyhogy köszi! :)


A másodiknak is köszi a választ! Akkor már két típus is van, amiből válogathatok :)


Írjatok még!

2011. ápr. 26. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

huh szerintem a monokini vagy a tankini mert az sexi de nem hagsúlyozza a melleket szerintem valami ilyesmi nyitott monokini nagyon jól álna [link]

[link] a 2. naon jó kis mellre egyik ismerősömnek szörnyen kicsi a melle s ugyan ilyenje an és nagyon jó de egy tankini sem rossz [link]

vagy valami ilyesmi tankini

2011. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!