Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel otthon hogy ne...

Mit vegyek fel otthon hogy ne érezzem magam túl elhanyagoltnak de kényelmes legyen?

Figyelt kérdés

Szóval jó időben ez nem probléma egy short és egy szép topp mindent megold, de most hogy hideg van már, nem igazán tudom hogy mit vegyek fel otthonra, állandóan egy öreg narancs köntösben vagyok és nagyon nem érzem magam szexinek, de egy mackónadrág és pulóver se szexibb...A párommal élek ezért szeretnék egy kicsit normálisabban kinézni otthon a hideg évszakokban is.


Valakinek valami ötlet?


Köszönöm a válaszokat!!



2018. nov. 12. 04:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Esetleg vastag leggings meg a póló fölött egy vastag(abb) pulóver vagy hosszú (fenék alá érö)kardigán jól is néz ki és melegít is.

Ha netán több plusz kiló van rajtad, akkor kényelmesebb farmer és feltétlen hosszabb pulóver/kardigán.

2018. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igazából a gond hogy nagyon vékony vagyok úgyhogy tényleg nincs semmi plusz ami melegit! :D


Hát a cicanaci pulcsi lesz a legjobb, majd keresek valami pulcsit ami szép is és kényelmes is.


Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 15. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!