Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel otthon hogy ne...

Mit vegyek fel otthon hogy ne érezzem magam túl elhanyagoltnak de kényelmes legyen?

Figyelt kérdés

Szóval jó időben ez nem probléma egy short és egy szép topp mindent megold, de most hogy hideg van már, nem igazán tudom hogy mit vegyek fel otthonra, állandóan egy öreg narancs köntösben vagyok és nagyon nem érzem magam szexinek, de egy mackónadrág és pulóver se szexibb...A párommal élek ezért szeretnék egy kicsit normálisabban kinézni otthon a hideg évszakokban is.


Valakinek valami ötlet?


Köszönöm a válaszokat!!



2018. nov. 12. 04:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Bugyi póló? Cica nadrág atléta ?
2018. nov. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mondom hideg évszak.

Olyan országban élek ahol nincs központi fűtés de ettől függetlenül hideg van szóval egy bugyiban meg pólóban még egy jeti is fázna.

2018. nov. 12. 07:12
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Egy kényelmes farmer (vannak, amelyek nem szorítanak meg meg merevek), póló meg - nem kinyúlt meg ronda, hanem csinos - pulóver.

Én mindig igy vagyok itthon, mivel nálunk sincs meleg a lakásban (Nyugat-Európa), így nem fázom, kényelmes és mégis jól nézek ki itthon.

2018. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én leggingsben meg egy tunikában/ruhában szoktam itthon lenni. Ez a legkényelmesebb szerintem. Van olyan leggingsem, ami belül ilyen “szőrös” tehát picit melegebb.

Most jelenleg egy kényelmes farmer van rajtam, meg egy egyszerű pamut hosszúujjú felső.

2018. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Leggings vagy szűk fazonú melegítőalsó, házimamusz és egy kötött pulcsi.
2018. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ívy1 ***** válasza:
Gondolom bent a lakásban azért nincs hideg.Én szinte mindig cicanaciban vagyok, sokféle van, kényelmes és jól variálható.Lehet sportos is, pl ilyen: [link] szerintem a párodnak is tetszene.
2018. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is cicanacit mondok sima polobal és egy szép pulcsi


Vagy egy menő mackó nadrág van ami jól néz ki.. plusz sima póló és egy sportos zipzaros pulcsi.

2018. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
6-os: a lakásokban (Nyugaton) maximum 20 fok van, annál magasabbra nem szokás füteni - szóval a cicanadrág-póló mellett símán megfagyasz...
2018. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ívy1 ***** válasza:
25%
Felmérést végeztél a nyugat-európai országok,összes háztartásában hogy,hány fok van a lakásban? 20 fok, ne viccelj már! Amúgy a kérdező nem írta hogy,hol lakik. Nálam 21,5 fok van és abszolút nem fázok,cicanadrágban.
2018. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem kell felmérést csinálnia, valóban nagyon hideg van a nyugat európai házakban mivel nincsenek minuszok, nincs szükség vastag falakra se fűtésre, csak egy konnektorba dugható elektromos kályhánk van és kész. Portugáliába lakok, rettentően hideg van az óceán miatt néha...20 fokot se éri el a benti idő egy pólóban sz.arrá fagysz.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. nov. 15. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!