Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cigis fiatalok! Ha a szüleitek...

Cigis fiatalok! Ha a szüleitek, élettársatok azt mondja, hogy ha leszoksz a cigiről, akkor minden hónapban megkapod az azhavi árát kb.18-20 ezer forintot, és ruhára, sminkre költheted, akkor leszoknál?

Figyelt kérdés
Kérlek olyan cigisek írjanak is írjanak akik erősen dohányoznak! 18/L
2010. jún. 24. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Felháborító, hogy egyeseknek van havi 20 ezre amit kidob az ablakon. Közben meg sír-rí, hogy nincs pénze...
2010. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem szoknék le,mert alapból megkapom a ruhákat sminkeket:)

Ha nem lenne rá pénz akkor igen,leszoknék.

18/L

2010. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

itt a jó lehetőség hogy leszokj, én 8 évig cigiztem, ne tudd meg milyen sárga már a bőröm, és ettől már meg nem szabadulok amíg élek. te ne csessz így ki magaddal.

leszokni semmiség, én is attól féltem hogy nem fog menni, de vannak olyan módszerek már hogy leteszed és hiányozni sem fog. mindenképp jól jársz ha leszoksz.

2010. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
én vok az akit beoltott a másik 16éves csaj.neki irom: nem kell beszolni azért mert én cigizek oké? örülj neki h te nem. én nem örülök h rászoktam.. nem menőzésből csinálom hanem mert lenyugtat. és az én életemmel van mit nyugtatgatni magamon bocs. aki ezért nézi le a fiatalságot az meg egy nyomorék h egy ember alapján itéli mg az egész réteget. amugy meg én optimistán állokmostmár adologhoz hallottam h 15 év alatt ugy kitisztul a tüdő mintha nemis cigiztem volna. addig meg mér ne? társaságban pl alap már és fura lenne ha nem lenne, a cigi összehoz:) és amugyis: egyszerélünk! :D nacsokollak drága és a kérdezőnek: bocs az offért már irtam erre előző válaszomban:) 16l
2010. jún. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem cigizek, de nem ítélem el a cigizőket:D

Szóval szerintem érdemes lenne leszokni, mert ez nem kevés összeg ;DD

2010. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 98%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-27 03:49


Szóval szerinted a te életeden van mit nyugtatni?tudnád enyémet mégse vagyok akaratgyenge mint te és nem nyúlok hozzá egy nő tüdeje meg soha nem tisztul ki közlöm veled(bár tudnád ha jártál volna biosz-ra)

2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!