Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleitek mennyi pénzt...

A szüleitek mennyi pénzt adnak ruhára, cipőre? Vagy mennyi zsebpénzt? Olyanok írjanank akik kb egykorúak velem ( én: 15 / L )

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Bár két évvel idősebb vagyok nálad, de válaszolok.

Igazából semennyit, ha nagyon kell valami azt megkapom. (persze nem több 10-ezerért)

Zsebpénzt nem kapok.

2011. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

én sem kapok zsebpénzt, vagy elmegyek vásárolni nélülük és adnak pénzt, vagy együtt megyünk.


16/L

2011. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Amikor én voltam 15 éves nálunk úgy volt, hogy ha kellett valami, megvettük. Egyedül sosem vehettem ruhát, amit meg is értek így utólag, ki tudja, milyen ronda, vagy éppen rossz minőségű holmikat vettem volna.

Később, 16-17 évesen már vettem egydül is ruhákat (saját pénzből, amiért megdolgoztam), de otthon mindig megmutattam őket. Nem azért, mert kérték, csak jó volt mutogatni, hogy miket vettem a SAJÁT pénzemből. :)


21L

2011. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A ruhákat meg cipőket álltalában Anyuval veszem, szeretem, ha ő is látja, jól néz-e ki, illik-e.

Nincs megszabva, mikor mennyi zsebpénzt kapok. Ha megyek valahová vagy venni szeretnék valamit, kérek, és adnak amennyi kell. :)

17/L

2011. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Változó. 20ezer körül.

18/L

2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

most év elejétől 25ezer/hó

és mindent ebből kell fizetnem, hétvégi buli, kajálás, ha 1-2 cuccot kinézek azt is (de régóta nem vettem új ruhát)

ha elmegyünk vásárolni ~60ezret költenek rám, évente max. 2-3x van ilyen


de 15 évesen kevesebbet kaptam, vásárlásnál sztem ~25 ezret költöttek rám, zsebpénzem talán 2-3 ezer volt hetente


17/L

2011. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. szept. 27. 19:15
 8/21 anonim ***** válasza:
Én sem kapok zsebpénzt. (: Ha, kell valami, akkor adnak rá, és az általában egy darabig ki is szokott tartani, mert mostanság okosabban költöm a pénzt.
2011. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem odaírni, hogy.: 14/L. (:
2011. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én sem kapok zsebpénzt,ha szeretném és az ára nem a fellegekben jár,akkor általában meg is kapom.Amúgy a szüleimmel vásárolok vagy együtt vagy csak apuval :D ciki,nem ciki ez van,barátnőkkel inkább csak nézelődni megyek és ha valami megtetszik adom le a drótot az ősöknek
2011. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!