Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5000 ft zsebpénzt hogyan...

5000 ft zsebpénzt hogyan lehetne beosztani hogy abból ruha és kozmetikum is kikerüljön?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
ebbe a mai világba ezekkel az árakkaL? sehogy.viszont kozmetikumokat nem kell havonta venni(vagy igen?) és akkor csak ruhára költheted..de én helyedben úgy csinálnám hogy 2szer nem költöm el(mármint 2 havi zsebpénzt), aztán igy lenne 10 ezrem amiböl már talán lehetne.. de az se túl sok.. föleg tudni kéne hogy hol szoktál vásárolni..
2009. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

hát én havonta 3000Ft-t kapok,de amúgy elég sok pénzem van,de az félre van téve.Nekem kb. 4éve csináltak anyumék bankkártyát,kezdetben havonta 1000,majd kétezer és nyártól 3000Ft-t kapok rá havonta.Persze 12-13éves koromig hozzá sem nyúltam a kártyához,csak ment rá a pénz.A bankkártyámhoz a mai napig nem szívesen nyúlok,inkább tartalékolok pénzt a középiskolás,egyetemi éveimre.

Na szóval kicsit eltértem a tárgytól,bocsi.De a kérdésre válaszolva,havonta kapsz 5000Ft-t?Milyen kozmetikumokra gondolsz?Végül is alapozó,púder,szemcerka,szempillaspirál,parfüm nem kell havonta,mert azok elég sokáig kitartanak,nem?

Én úgy csinálnám,hogy 3000Ft-t elköltenék ruhákra,a többiből pedig megvenném azt ami még kell(testápoló,arckrém,korrektor szóval az ilyen apróságokat).Ha marad egy kis pénzem azt félre tenném és akkor következő hónapban több pénzt tudnék költeni.

14/L

2009. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem muszáj minden hónapban új ruhát venni meg kozmetikumokat. Egyáltalán örülj, hogy a mai helyzetben ennyi zsebpénzt kapsz.
2009. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

gondold végig hogy mi az amire szükséged van és mi az ami nélkül kibírod

amúgy nem kell sok kozmetikumot venned csak mert az a divat, hogy sminkeljük magunkat

2009. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Sok családnál ennyi pénz egy heti kosztra elég.Inkább gyüjtsd össze a pénzed,minhogy felesleges kozmetikumokra költs.Az arcodnak is árt a sok vegyszer,még akkor is,ha ma ez a menő.
2009. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Jézusom, nem semmi, hogy ennyit megengedhetnek a szüleid havonta! Örülj neki és ne panaszkodj, mert ezek szerint nagyon szerencsések vagytok!
2009. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Menj turizni.Jó kis darabok vannak ott általában. Kozmetikumot nem kell havonta venned. vagy ha veszel, fogj ki jó akciókat a rossmannban, dm-ben. (Én tavaly kolis voltam, 3-4ezret költöttem kajára egy héten:S)
2009. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Én anno ennyit kaptam a gyermekotthonba.

3 honapig gyüjtöttem,elmentem a kinaiba,vettem egy cipöt,két felsöt,aztàn két nadràgot,köv 3 honapba pulcsit,alsonemüket.

Mire kiköltöztem volt egy vagon ruhàm.

Kozmetikum a 100-as bol,nem jo minöségü,de megtette

2009. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

hát nem hiszem hogy minden hónapba kell kozmetikumot és új ruhát venni én 3-4 havonta veszek 1-2 új felsőt vagy 1 gatyát na és akk mi van ha nem minden nap vok új ruhába ?? semmi am örülj neki hogy 5000-t kapsz havonta én 1500 kapok és be tudom úgy osztani hogy marad pénzem mellette és mondjuk ha nem 8000-9000 ft-os nadrágot veszel hanem 2000-3000 ért akk talán marad is pénzed am meg mi bajod lenne a 2 hónapig nem vennél új ruhát hidd el nem halnál bele és a kozmetikumok nem hiszem hoyg 1 hónap alatt elfogy vagy ha igen akk 1 tonnát raksz magadra


14/L

2009. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

én szinte nem kapok pénzt és mégis megvagyok

vannak nagyon jó ruháim, igaz nem a legújjabb darabok, de nekem tetszenek

sminket meg alig használok, egy kis szemhéjtus és rúzs

alapozó meg nem kell mert a bőröm olyan amilyen el kell fogadni

egyébként pedig nem az a nagy dolog, ha 5000 Ft- ból kihozol valami jót, hanem az ha abból hozol ki valamit amid van

gazdálkodj okosan!

2009. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!