Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5000 ft zsebpénzt hogyan...

5000 ft zsebpénzt hogyan lehetne beosztani hogy abból ruha és kozmetikum is kikerüljön?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 10:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

ugy hangzik,mintha még sosem lett volna drága sminkszered (nem középkategória). Majd ha egyszer lesz,észreveszed majd a különbséget.És a bőröd is.Addig nem tudsz nyilatkozni.

Félre ne érts,nem akarlak rábeszélni,mert akkor 1-el kevesebb lancome rúzs lenne a polcokon,és az nekem nem jó:)

Szerintem vegyétek a miss sporty-t:D



Egy nő nem attól lesz szép, hogy kivakolja magát. Ha neked 7000 forintos rúzs kell ehhez, akkor gratulálok. Nekem megfelel a Miss Sporty is, a barátom mindenhogy szépnek lát, azok is, akik számomra fontosak, a többi nem érdekel. Biztos sok hapsinak felállt már a Lancome rúzsodra ;) Az igazi szépséget nem lehet drága készítményekkel megvásárolni, ha te attól leszel szebb, hogy minél drágább szarokat kensz magadra, tedd.

2009. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagy smink nélkül ..jah:)Magadnak tuti..csakhogy mindig lehet szebb egy nő..nekem ne mondjad hogy egy szép nőt nem tesz szebbé egy kis smink,mert ha olyan gyönyörű lennél(ami kizárt),hallottunk volna már rólad:)

Hallottál a fokozatokról?Szép,szebb,gyönyörű?Még a legszebb nőt is megszépíti egy (helyesen) alkalmazott smink.



Miért kellett volna róla hallanunk? Nem mindenki szenved feltűnési viszketegségben. Neked meg a kommented alapján az fáj, hogy a Lancome rúzsoddal sem vagy elég szép ahhoz, hogy bárki is észrevegyen. (Ja, és mielőtt jönne az irigykedős kommented; megtehetném, hogy ennyiért vegyek rúzst, csak én nem vagyok ekkora sznob p.icsa :D)

2009. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen kérdezőnek meg senki sem válaszol.Nyugodtan vegyél olcsóbb sminkeket.Nem lesz tőle bajod.Akkor már arról is hallottunk volna,ha valami nagy kárt csinált volna egy olcsóbb kozmetikum.Az essence nagyon jó.Szempillaspirál,szemceruza.Alapozóból jobb az avon,meg jók a szempillaspiráljai is.Egy havi zsebpénzed rámegy a sminkekre,de azt nem kell havonta venni.Utána pedig ajánlom a terranova outletet.Ott 5000ből,ha ügyes vagy egy egész kollekciót vehetsz.A sminkes témára meg visszatérve.Ha valaki megteheti valóban az nem az olcsóbb sminktermékeket fogja megvásárolni.Mert itt nem a márkanév a lényeg.Hanem tényleg szebb,ha magadra kened.No,de ezt már csak akkor tapasztalod,ha veszel egy ilyen kencét:-)Pl.:imádom a lancome szempillaspirálom,de volt essences is és igen van különbség olcsó és drága között.Más a festék állaga,illata,keféje,a csomagolásról ne is beszéljünk.Alapozóból meg púderből csak bourjois van,de én nagyon megvagyok elégedve velük.Szerintem a leggyönyörűbb szemhéjtus pedig a loreal.
2010. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
úgyhogy elmész a Colosseumba. Árkád vagy Tesco. Ott van Colosseum. Tudsz venni 2000-ből 2 pólót, 3000-ből meg tudsz venni szempillaspirált meg szájfényt stb..
2010. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!