Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5000 ft zsebpénzt hogyan...

5000 ft zsebpénzt hogyan lehetne beosztani hogy abból ruha és kozmetikum is kikerüljön?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 10:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
kösszi mindenkinek.
2009. aug. 22. 13:57
 12/24 anonim ***** válasza:
20%

pff.. nekem csak a rúzsom 7000

5000ből kozmetikum és ruha is???

Én a helyedben inkább nem vennék olcsó,de szar kozmetikumokat.Akkor már inkább ne fesd magad,a bőrödnek,szádnak,szemednek stb is jobb...

Ruhákra nem igaz,de kozmetikumokra hatványozottan : OLcsó húsnak híg a leve.

Én is sokat járok turikba is,szeretem.De a bőrömre soha nem kennék valami 500 meg 1000 forintos szart.

2009. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Ruhát kiárusításokon, leárazásokon vegyél, én pl. new yorkerben vettem farmergatyát 3000ért, az első ára pedig 12000 volt. Csak ki kell fogni.

Olcsóbb kozmetikumot ne vegyél, inkább spórolj rájuk, mert csak a bőrödnek ártasz, ha nem minőségi sminket kensz fel. Mondjuk alapozó helyett én inkább egy jó arctisztítót vennék, és ha rendbehozza a bőröd már nem kell alapozó, korrektor, púder.

Ha még valami eszembe jut, írok ;)

2009. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

14:05

milyen rúzst használsz?

2009. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Lancome, Dior felváltva.

Most Lancome rúzs van.(200 beige I hate her)nevű.

2009. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
és miért épp ezeket a márkákat? nem értem azokat akik csak a márka miatt veszik meg az árut. nem hinném, hogy jobb minőségű lenne, mint a legtöbb olcsóbb márka
2009. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%

ugy hangzik,mintha még sosem lett volna drága sminkszered (nem középkategória). Majd ha egyszer lesz,észreveszed majd a különbséget.És a bőröd is.Addig nem tudsz nyilatkozni.

Félre ne érts,nem akarlak rábeszélni,mert akkor 1-el kevesebb lancome rúzs lenne a polcokon,és az nekem nem jó:)

Szerintem vegyétek a miss sporty-t:D

2009. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
23%

bocsi, de sem miss sporty-t nem veszek sem pedig olyan drága cuccokat, mint amilyeneket te, mert sajnos nincs rá pénzem, de ha lenne akkor olyanra költeném amit talán élvezni is tudnék

én nem sminkelem magam, mert szerintem én anélkül is szép vagyok kár, hogy van aki úgy gondolja, hogy csak kisminkelve szép

még soha nem volt drága cuccom sem pedig olyan ami márkás lenne, valaki nem engedheti meg magának, de ha te igen ahhoz csak gratulálni tudok

2009. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%

Most attól mert van rúzsom,ebből arra következtetsz,hogy csak sminkelve érzem jól magam?itt nem erről volt szó,hanem hogy használok rúzst.És mi van ha hetente alkalmakra,hm?


Szép vagy smink nélkül ..jah:)Magadnak tuti..csakhogy mindig lehet szebb egy nő..nekem ne mondjad hogy egy szép nőt nem tesz szebbé egy kis smink,mert ha olyan gyönyörű lennél(ami kizárt),hallottunk volna már rólad:)

Hallottál a fokozatokról?Szép,szebb,gyönyörű?Még a legszebb nőt is megszépíti egy (helyesen) alkalmazott smink.


Öcsém,azért mert van egy rúzsom,ebből ezt a következtetést..hehe.neked nem smink kell,hanem agy.na az drága mulatság lesz:D

2009. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
lemaradt : miért fáj hogy én megtehetem ,te meg nem?mert fáj..
2009. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!