Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cigis fiatalok! Ha a szüleitek...

Cigis fiatalok! Ha a szüleitek, élettársatok azt mondja, hogy ha leszoksz a cigiről, akkor minden hónapban megkapod az azhavi árát kb.18-20 ezer forintot, és ruhára, sminkre költheted, akkor leszoknál?

Figyelt kérdés
Kérlek olyan cigisek írjanak is írjanak akik erősen dohányoznak! 18/L
2010. jún. 24. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

:O

én tuti leszoknék.:)

17/l

2010. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

ezígy nem logikus:D nyilván magadnak veszed a cigit, abból a pénzből amit esetlegesen a szülők adnak, azt viszont nem határozzák meg, mire költheted, tehát saját hatáskörödbe eldöntheted, hogy cigit veszel vagy egyebeket :D innentől kezdve nem, nem szoknék le

18/l

2010. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Minden reggel odaadja a doboz cigit,szóval nekem pénzt nem ad.De most kaptam a lehetőséget hogy ezentúl az árát adná oda havonta,ami kb 18-20 ezer forint és azt költhetnék ruhára sminkre kozmetikusra stb....


Kérlek kort és nemet is irjatok,és hogy mennyire cigiztek!

2010. jún. 24. 23:43
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
demost úgy gondolod h pluszba még a cigi árát is?:D hát..akkorsem...régen rossz ha valakit pénzzel meg lehet vesztegetni:D
2010. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
hát én amugyis zsebpénzből veszem szal.. ha pluszba adnánk 2oezret akkor lehet leszoknék. de nemtoom. énmmajd akkor fogok amikor terhes leszek,addig minek?:) 16l
2010. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
93%
Hát figyu, sztem ha képes vagy leszokni akkor szokj le. Legalább nem halsz meg tüdőrákban:) Próbáld ki, aztán ha megy akkor lesz havi +20ezred, azért az nem olyan rossz, ha meg nem megy akkor ez van, te megpróbáltad ... :D
2010. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

mi a szarnak kell egyáltalán rászokni 16 éves korba??meg mi az ,hogy minek leszokni? Cseszheted ha akkor szoksz le mikor megtudod ,hogy terhes vagy mert a méreg a nők szervezetéből nem ürül ki terhesség előtt 1-2 évvel célszerű abba hagyni...ja meg hát nem lesz büdös a hajad ,szád ,sárga a fogad,jobban tudsz sportolni ugyanannyi idős vagyok mint te és én szégyellem magam miattad komolyan..a hozzád hasonlók felfogása miatt tekintik a mai fiatalokat "rossznak"....

16/L

2010. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
előző vagyok amúgy meg ha akarsz úgyis leszoksz de sztem te is tudod csak előnyödre válna a dolog inkább ruhák meg szép bőr mint a cigi
2010. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Korábban kb. 2 naponta szívtam 1 doboz cigit. Aztán elegem lett a büdösségből és abbahagytam, csak úgy. Egyik napról a másikra.

Most amúgy nem dohányzom, ha valami összejövetel van max. 2-3 szálat egy este alatt.

12 évesen kezdtem cigizni 1-1 szállal, 16 évesen lettem relatíve erős dohányos.


22 évesen terhes lettem, akkor abbahagytam, szülés után nem sokkal újra cigizni kezdtem, most 25 vagyok és kb. 3 hónapja nem cigizek.


Szerintem fogadd el az ajánlatot, az egészségedért legalább. Szépségért is, mert a cigisek foga sárga, bőrük matt szürke, ruhájuk büdös.... Azt a 20 ezret meg költheted szép ruhákra, sminkekre.... nem rossz havi zsebpénz.

Főleg most már itt van a nyári leárazások, gondolj bele mennyi szép ruhát vehetsz belőle :D


Én is a megspórolt pénzt magamra költök, ruhák stb, meg persze a kislányomnak is veszek szép rucikat, páromnak is. Jó lenne ha a párom leszokna a cigiről, mert napi 1 doboz az több mint 20 ezer még megmaradna, de Ő egyelőre ragaszkodik a 2 sör+ 1 doboz cigi napi adagjához :s


25L

2010. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én három éve dohányzom, és mindig a saját pénzemből vettem. Erősen foglalkoztat a leszokás gondolata, mert akkor értelmesebb dolgokra költhetném a pénzemet, ami eddig "elszállt" a levegőben.

Mint írtam, én is dohányos vagyok, ennek ellenére senkit nem bíztatok arra, hogy dohányozzon.

Neked is inkább azt mondom, hogy fogadd el az ajánlatot, hosszú távon mindenképp megéri.

2010. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!