Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy fogadták a szüleitek...

Hogy fogadták a szüleitek hogy sminkelni akarjátok magatokat? Mit mondtatok nekik? Megkérdeztétek hogy lehet -e?

Figyelt kérdés
12-13-14 évesek válaszát várom inkább. de írjatok akkor is ha már nem vagytok annyi idősek! :) életkort is légyszi.:)
2011. júl. 7. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kaptam unokatesóimtól,meg én is vettem szempillaspirált meg szemhéjpúdert ilyeneket. ELőször csak szempillaspirált használtam,se anyu se apu nem szólt. Később már anyutól kértem púdert meg korrektort,azért sem szóltak. Tegnap előtt pedig mentem koncertre és elég élénk színű szeméjpúdert használtam,apukám még mondta is hogy nagyon jól áll. :) Szóval nem az,hogy nem törődtek vele,de nem szóltak,elfogadták,hogy én így érzem jól magam. :)

14L

2011. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen kezdtem el venni lány magazinokat. Azokhoz általában volt smink vagy ékszer ajándéknak. Én szemceruzával kezdtem-nem olyan feltűnő, de mégis smink és anyuék is hozzászoktak, hogy lassanként hozzájött ez-az :)

Jah, meg körömlakkal. Nyáron kezdtem, akkor nem szóltak semmiért, csak aztán marad a suliban is :)

2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én 7.be kezdtem el a szemceruzát. azért nem szóltak semmit. aztán 8.ba jött a szempillaspirál, szemceruza, alapozó, korrektor. és ilyenkor mondták hogy az alapozót elhagyhatnám mert tönkreteszik a bőröm.

na és most 9.be elkezdtem a tust, alapozót, szempillaspirált, korrektort, alapozót... erre már szóltak hogy túl sok. de nekem igy tetszik, ugyhogy igy marad :D

2011. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom igazából hol kezdődött,de mindig is "lányos" lány voltam. Úgy értem alapból már 5-6-7 évesen kértem ezeket a pipere dolgokat ,amik direkt kislányoknak való,meg beöltöztem anyum ruháiba. :D Szóval ez nálam sosem volt gond,mindig engedték. Eleinte ugye csak játszottam velük itthon,aztán kialakult,fokozatosan elkezdtem magam sminkelni. Szóval nem kellett külön megkérdeznem. 13-14 éves korban meg már csak úgy kaptam őket,pl unokatesóktól szülinapra.

De a ami napig nem sminkelek erősen,nem használok 8 kg alapozót,csak olyan normálisan.


18/L

2011. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12 évesen fogtam anyám szemceruzáját reggel, és kifestettem magam.. ennyi. :D Hazajöttem, nem szólt semmit, csak ezt: "Ki vagy festve?". Igen, ki voltam! Aztán egyre többet, egyre erősebben használtam, akkor anyám rámszólt, hogy hogyan nézek már ki, tökre megy a bőröm hamar, akkor meg el kezdtem gyengébben használni, tényleg csak egy kis csíkot alul-felül. Azóta már ízlésesen sminkelek.. attól függ hova megyek, kikkel megyek, minek megyek.. :) 16/L
2011. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak elkezdtem. Nem kérdeztem meg, nem adtak rá engedélyt. Mégis bár már elég sokszor láttak kisminkelve, nem szóltak egy szót se. Tudják, mert szoktam szólni is anyukámnak, hogy ezt és ezt rendeljen nekem. De szerintem ez attól függ, hogy milyenek a szüleid. :)
2011. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

apám lek*rvázott. 7.-es voltam.

11.-es leszek. és meguntam a sminkelést :D

2011. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
az én szüleim és barátnőim mindig azt mondják hogy még ne csináljam mert még viszonylag szép a bőröm és nem kell ,,el takarni" no meg hogy örüljek hogy még nem kell . szerintem igazukvan és maradok a szempilla spirálnál no meg a szájfénynél és ennyi.
2011. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én csak gondoltam egyet és kisminkeltem magam :))) megszokták.meg amugysem ugy sminkeltem ki magam nagyon :)
2011. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én otthon már sok ideje sminkeltem magam, kipróbáltam azokat a szemsminkeket, amiket az újságokban láttam. kb. 7. végén kezdtem el magam rendszeren sminkelni, általában ezeket használom: természetes szemhéjpúderek(barna, egy kicsit sötétebb barna a külsö részekre és egy világosabb a belsö résznél), fehér kontúrceruza(a fekete nem állj jól), szempillagöndörítö+spirál, pirosító, ajakbalzsam, néha egy pici természetes árnyalarú rúzs, szájfény, korrektor, ritkán alapozó, mert még nem találtam magamnak megfelelöt. anyáék sosem szólnak, hogy túl sok lenne, mert én sem szeretem a túl kihívó, vastag sminket. körömlakkot suliidöben természetes árnyalatúakat viseltem, halványrózsaszínt és átlátszót, most erösebb színeket, és mintákat is csinálok rájuk, és szoktam olyan szemsminkeket, hogy pl. felül pinket használok, alul pedig zöld szemhéjpúderrel vékony vonalat húzok. nyári szünetben megengedik, suliidöben már kevésbé. 15/L
2011. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!