Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy fogadták a szüleitek...

Hogy fogadták a szüleitek hogy sminkelni akarjátok magatokat? Mit mondtatok nekik? Megkérdeztétek hogy lehet -e?

Figyelt kérdés
12-13-14 évesek válaszát várom inkább. de írjatok akkor is ha már nem vagytok annyi idősek! :) életkort is légyszi.:)
2011. júl. 7. 11:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kb 12-13éves korom óta kivan huzva ovatosba szemem kb 14éves koromba meg ráálltam erre a nagyon darkos szemfestésre de nemnagyon érdekelt a szülők véleménye

17/L

2011. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szóltam először anyunak, hiszen a keresztanyukámtól kaptam a legelső smink táskámat mindenféle aprósággal. Talán először 14 évesen sminkeltem magamat, de akkor sem feltűnően csak egy kis szemcerkát használtam. Most már 17 éves vagyok és még mindig csak egy kis szemcerkát, szempillaspirált, ritkán rúzst vagy alapozót használok, semmi mást. Attól függ mennyi idős vagy, mert ha csak 12 akkor szerintem felesleges, hiszen a smink nagyon öregít.

2011. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!