Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha lány létemre a bő, kicsit...

Ha lány létemre a bő, kicsit fiús ruhákat szeretem az miért baj?

Figyelt kérdés

Nem annyia szeretem a lányos ruhákat,mert megbámúlnak benne,főlleg ha olyat veszek fel ,ami feszül.

Mindig mondják nekem,hogy miért nem öltözök nőiesebben ha már jó alakom van.A pasik meg gyakran beszologatnak emiatt.(pedig semmi közük)

Meg a mellem is túl nagy,ez a másik ok ,hogy a bő ruhát szeretem,mert akkor el tudom rejteni ,és nem bámuljak legalább beszélgetés közben..

( igaz fiús ruháim vannak ,de a többsége bandás pólo)

Na mindegy a lényeg ,hogy miért baj ,vagy miért fáj ez egyeseknek,hogy én fiúsan öltözök?


2018. jún. 22. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek szeretnek másokkal foglalkozni saját maguk helyett. Ne törődj velük, ha így érzed jól magad, akkor öltözz így.
2018. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne foglalkozz mások véleményével és férfi vagyok és pont a szűk tapadós női ruhákat szeretem és szharok mások véleményére, ha belegondolsz milyen rövid az élet akkor nehogy már mások miatt kimaradj a neked jó dolgokból.
2018. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Azt vedd fel, amiben jól érzed magad, ne érdekeljen, mit mond más.
2018. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Annyira szar az életük, hogy inkább másokéval foglalkoznak. Örömüket lelik idegen emberek lenézésében. Szeretik többnek érezni magukat. Magyarországon ez különösképp gyakori mentalitás. Ne törődj senkivel, csak magadnak felelj meg.
2018. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Attól ,hogy valaki így jár még nem biztos ,hogy csak rosz kapcsolata lehet.

Van párom,nem azzal van a baj,csak zavar ,hogy ha feszes ruhába lennék,akkor ku**va vagyok,ha meg ilyen ruhákba járok ami bő ruha,akkor meg fúj..miért így öltözök,csak mert nekik,nem felel meg.

Leszarom őket,de azért nem értem mit kell beszologatniuk

2018. jún. 22. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos mindig lesznek bunkók, együtt kell élni ezzel, én pasi létemre a szűk női nadrágokat szeretem, szoktak beszólni, de visszaszólok és kvittek vagyunk. Mindig van pár tahó, aki nem bírja magába tartani a frusztrációját.
2018. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!