Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 21 eves lanynak nagyon gazos...

21 eves lanynak nagyon gazos mar ez a stilus?

Figyelt kérdés

Szoval. 21 eves lany vagyok (lassan 22 ).

Sosem voltam az a hu de nagyon noies es csajos ember, persze csak oltozkodesben, a viselkedesem nem alpari, vagy ilyesmi. :D

Meg tini korszakban ugraltam egyik stilusbol a masikba, nehezen talaltam a mostani ongamamra, de ugy erzem, meglettem. :D

Altalaban polokat, hosszitott felsoket hordok farmerrel, feszesebb pamutnadragokkal, leggingsekkel, es sport cipokkel. Erre folkapok egy borkabatot es ennyi a szettem. A szineket se szertem annyira, szinte csak fekete, feher, nude, burgundi es olajzold ruhaim vannak, ezeket kombinalom egymassal.

A hajam ombre, vannak tetovalasaim es fultagitom, mas ekszert nem hordok.

Szoval kb ez a stilus:

[link]

[link]


Mas nokon/ lanyokon nagyon tetszenek a csajos , szines es kulonleges mintaju ruhak,magassarkuk, szolid sminkek , ekszerek es sorolhatnam, en is probalkoztam magameva tenni par csinosabb ruhadarabot, de nagyon rosszul ereztem magam bennuk. Masokon elnezve olyan szepek, jol all nekik, osszetudnak oltozni , de magamon mar nem tetszik ez a stilus.

Pl.: [link]


Ranezek egy ilyen nore, es a nagy betus not latom, amirol a ferfiak is almodnak. Viszont magamrol meg azt gondolnam, ha szembe setalnek az utcan magammal, hogy leragadtam ennel a tini stilusnal.

Szerintetek mennyire gaz ennyi idosen igy oltozkodni? Mit gondoltok az ilyen lanyokrol, mint en, ha meglatjatok oket?



2018. ápr. 5. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
olyan stílust ruhákat hordj amiben jól érzed magad, a korral ahogy telik az idő majd változik a stílusod is, 21 évesen én még nem váltanék ha nem érzem jól magam abban a ruhában.
2018. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Én 29 vagyok és ha már jobb az idő, akkor kb ugyanez a szettem, bő póló, farmer/leggings, sportcipő, mert nekem ez kényelmes és ebben nem feszengek az utcán. Ebben érzem jól magam. Nem fordult meg soha a fejemben, hogy ez tiniöltözet lenne. A barátom néha kicsúsztatja a száján, hogy vehetnék fel elegánsabb ruhákat, de meg sem hallom, ráadásul ő mondja nekem, aki csakis airmax-ben jár és általában melegítőben, mert az neki a legkényelmesebb. Ugyan próbáltam néha magassarkúban kimenni, de éreztem, hogy nem vagyok ez a tipegős fajta, szóval fölösleges is próbálkozni.

Mindenki a saját maga stílusában mutat a legjobban, abban, amiben a legmagabiztosabbnak érzi magát. Ne érezd éretlennek az öltözéked.

2018. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom !:)

Ezt jo olvasni:)

2018. ápr. 5. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez a szett szerintem 25-30 éves korig simán megállja a helyét, persze attól függően, hogy milyen munkakörben dolgozol vagy ilyesmi.
2018. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Skaiiripa ***** válasza:
96%
A legtöbb korodbeli lány is így öltözködik, amúgy meg azt viseld ami neked tetszik. Majd az évek alatt szépen lassan változik az ízlésed, nem kell semmit siettetni.
2018. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Vicces egy kérdés.

Ezt azért írom, mert hasonló stílusban öltözködök mint az általad utoljára linkelt nő, mert ebben érzem jól magam. Viszont, vannak bennem kétségek, mert úgy érzem sokszor hogy túl komolynak, nagyképűnek, nem túl aktívnak találnának pedig igyekszek színeket belevinni, de maga a szabás teszi. Én meg pont úgy látom, hogy a lazább öltözködésűek azok akik sportosak és extrovertáltak, ezek pedig fontos tulajdonságok a legtöbb ember szemében (legfőképp az utolsó).

2018. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Az első két linkeden elég retek az öltözet, viszont a harmadikon nagyon csinos és elegáns így inkább azt ajánlanám.
2018. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

29 vagyok, és szintén hasonlóan öltözöm, annyi különbséggel, hogy a pink/rózsaszín is aktív tagja a ruhatáramnak, de más "színes" színt nem hordok.

Tetoválásaim és piercingjeim vannak, fültágítóm nincs :)

2018. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

#5 Skaiiripa, jó a neved. :D


Szerintem sem gáz, nyugodtan hordhatod ezeket a ruhákat, nem mondta igazából senki, hogy 20 éves kor felett csak irodai nadrágokat meg blézereket lehet hordani.

Mondjuk én 16 évesen kicsit kiakadok, amikor néhány korombeli kényszeresen elkezd elegáns stílusra váltani, én meg pulcsi+farmer kombinációt fogok hordani még az egyetemi éveim alatt is.Ők meg betöltik a 16-ot, aztán hopp, elkezdenek nagyvilági üzletasszonyként öltözni. Ijesztő ez a mai világ. :D

2018. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Skaiiripa ***** válasza:
91%
#9 Köszönöm! :D :)
2018. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!