Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az stílus megfelel egy 13...

Ez az stílus megfelel egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy ez a stílus megfelelő-e a korosztályomnak, mert nem akarok p*csának tűnni, ahogy egy pár osztálytársam.


Haj: Két centivel a váll alá lógó, sötétbarna, ha megvilágítja a nap, arany és vöröses. Nincs festve.

Szem: Kék (a kék különböző árnyalatait váltogatja)

Alkat: Nem vagyok kövér, de csont és bőr sem.

Smink: Max. korrektor, ha egy nagyobb bőrhibám van.

Felső: Így télen hosszujjú pólók, kevés mintával.

Pulcsi: Általában egy sötétkék, H&M-es, amin fehér és rózsaszín virágok vannak.

Kabát: Egy fehér pufikabát.

Nadrág: Színes vászonnadrágok, farmerek, mind vékonyszárú.

Cipő: Fekete bokacsizma, barna csizma, sportcipők.

Kiegészítők: Vékony karkötők, nyakláncok, egy kötött fekete sapka.

Kedvenc márka: H&M



2015. dec. 21. 20:07
 1/5 anonim válasza:
Teljesen rendben van, nem értem, hogy fordult meg a fejedben, hogy ezek k.rvásak. Látnád az én osztálytársaim hogy öltözködnek... Kint a hasuk, push-up, 6 kiló smink stb. De nyugi ezek egyáltalán nem olyanok. És leírtad a szemed színét meg ezeket, de ezeknek nincs semmi közük hozzá nyugi :)
2015. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó:) nem pic.sás
2015. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok olyan.

Kedves 1. válaszoló, az én osztálytársaim kinézete néha megdöbbentő pl.az anyja nem engedte neki a hasvillantó pólót, ezért behozta és átvette a WC-ben. Azzal cikizik a kevésbé ilyen lányokat, hogy nem hordanak push-up melltartót.

2015. dec. 21. 21:07
 4/5 anonim válasza:
1. vagyok. Az szép :D nálunk meg az a durva, hogy az anyjuk tudja, és támogatja is:/.
2015. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze, ez lenne a normális stílus ebben a korban

(mármint a természetes külső, visszafogottabb kiegészítők, normális nadrág és felső)

2015. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!