Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett vagyok milyen ruhák...

Molett vagyok milyen ruhák előnyösek nekem? (több infó lent)

Figyelt kérdés

172cm és 80kg/ mellméretem 90/E, van derekam tehát arányos vagyok a csípőm széles habár a mellem ellensúlyozzák így arányos a felsőtestem, a combom az széles:) de az összhatás az arányos:)

(azoknak akik azt mondják hogy fogyjak le, betegség miatt lettem ilyen és azon vagyok hogy leadjak 10kg-ot de nem megy olyan gyorsan! mivel sportolni nem igazán tudok! és nem zabálok)

21/L


2010. jún. 9. 06:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

sziasztok!:)


Érdekel engem is a sztori folytatása!:)

Amire én is rájöttem hogy a lenge ruhákban sokkal ducibbnak nézek ki:S én a melleimet szoktam kiemelni és mivel szép a derekam íve ezért inkább passzosabb ruhákat hordok!

Érdekes hogy amikor én megismerkedtem a párommal nagyon vékony voltam szinte csont és bőr, most ahhoz képest teljesen más alakom van és így sokkal jobban bejövök neki, érdekes még az is hogy előtte ő csak a vékony lányokat szerette de most oda van a nőies domborulataimért :D nem is engedi hogy fogyózzak! 6 éve hogy együtt vagyunk:)

2010. szept. 21. 16:47
 22/26 anonim ***** válasza:

Dani vagyok még mindig:)

Nagyon helyes kérdező:) Igy tovább és gratulálok a kapcsolatodhoz:)

Hát akkor folytatom a sztorit:)

+18



Ha nem múltál el tizennyolc éves kérlek hagyd el az oldalt, vagy olvass tovább;D


Azt hiszem ott hagytam abba, hogy közölte, akar engem, az enyém akar lenni:D

Mire én csak annyit mondtam emlékeim szerint, hgy ne aggódj cica, az enyém leszel.

Ezek után csókokkal borítottam el az ajkaitól egészen a nyakáig. Nyögdécselt, élvezte. Majd rásimultam, hogy tisztába legyen a nem mindennapi mérteimmel:) Láttam, hogy egy percre meglepődötten nézett rám:) Kacsintottam egyet, majd fojtattam a csókolgatást. A háta mögé nyúltam és kikapcsoltam a melltartóját. Az ajkaim már nem csak a nyakát kényeztették, a melle megkeményedett. Azt mondta beszéljek hozzá, tetszik neki a hangom. Folyamatosan beszéltem hozzá. Levettem a felsőjét. Simogatni kezdtem a mellét és a hasát csókolgattam egyre lejjebb és lejjebb. Kényeztetni akartam őt, megmutatni neki, mi is az igazi szex, mert hát lássuk be ő még fiatal volt és tapasztalatlan. Kigomboltam a shortját és eldobtam. Ő felült és levette a harisnyáját. Én is levettem a nadrágom. A combját simogattam, majd csókoltam. Odaértem, ahol minden csupaszra volt borotválva és egyre hevesebben csináltam. Ő teljesen ki volt, kéjesen nyögött és a teste megmerevedett. Én már teljesen kibírhatatlan vágyat éreztem arra, hogy belé hatoljak, de nem akartam elsietni. Tovább kényeztettem a nyelvemmel míg a kezem a mellét simogatta. Eltelt kb háromnegyed óra, még mindig csináltam, már ő is teljesen benedvesedett. Hanyatt fektetett és rám ült, először csak a lábaimra. A nyakam kezdte csókolgatni, a haja a vállaimra omlott. Egyre lejjeb csókolt és elért oda, ahol már teljesen készen állt minden aminek kellet. Nyalogatni kezdte, csókolgatta, majd fölé térdelt. Rámült, közben láttam az arcán, hogy kicsit fáj neki először. Felültem és megmondtam neki, hogy, ha fáj, ne csináljuk, de ő egyre hevesebben kezdett mozogni rajtam. Egy idő után felemeltem és hanyatt fektettem az ágy szélére. A lábait a derekamra kulcsolta és én megint belé hatoltam. Most én dolgoztam és végül még kényeztettem őt kicsit.

Reggel azt mondta, még sosem volt ehhez hasonló orgazmusa életében. Megköszönte az éjszakát és megkérdezte megismételhetnénk-e? Hát hülye lettem volna nemet mondani:)

Ez volt egészen egy hétig utána ő hazament, de minden hétvégén visszajárt, aztán randizni kezdtünk:) És szerelmes lettem, azt mondta ő már az első pár napban szerelmes lett:D

Hát röviden és dióhéjban ennyi:)

Jók legyetek:)

26/F

2010. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Köszi a folytatást! :)

Jó volt olvasni. De számomra nég mindig hihetetlen ezt az egészet csak hallani is. De jó, h vannak ilyen szerencsés lányok/emberek.

A 18L

2010. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Helló csajok!;) Nagyon el vagytok tűnve:O Dani vagyok...

Na, kedves kérdező, milyen ruhákat hordasz mostanában;)?


26/F

2010. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Hát Dani, igen rég olvastam már ilyen jó történetet :)
2010. nov. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Dani!


Légyszi légyszi lkónoztasd magad nekem úgy 6 évvel fiatalabb formba! Kérlek! :)

Mit meg nem adnék egy ilyen fiúért Istenem...

2010. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!