Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett vagyok milyen ruhák...

Molett vagyok milyen ruhák előnyösek nekem? (több infó lent)

Figyelt kérdés

172cm és 80kg/ mellméretem 90/E, van derekam tehát arányos vagyok a csípőm széles habár a mellem ellensúlyozzák így arányos a felsőtestem, a combom az széles:) de az összhatás az arányos:)

(azoknak akik azt mondják hogy fogyjak le, betegség miatt lettem ilyen és azon vagyok hogy leadjak 10kg-ot de nem megy olyan gyorsan! mivel sportolni nem igazán tudok! és nem zabálok)

21/L


2010. jún. 9. 06:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hol itt a probléma? Klasszikus homokóra alakod van, örülj neki. :)

Nem szoktad nézni a How look good naked? című sorozatot? Annak a "paródiája" a magyar Szeretem a testem. De az angol és az amerikai változatban rengeteg hasznos tippet fogsz találni, a műsorvezető imádja a Te típusodat öltöztetni. ;)

2010. jún. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem kötözködnék, de 80 kilósan hogy lehet 90 a hátkörfogatod? Nekem is "csak" 85, pedig 94 kiló vagyok.
2010. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nem mértem le pontosan csak megnéztem a melltartóban a címkét igaz az kínais hát lehet hogy akkor nem annyi:) majd lemérem ha megtalálom a mérőszalagot :)
2010. jún. 9. 07:56
 4/26 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak nem láttam még ezeket a műsorokat! nem szoktam tv-t nézni! De most már fogok hogy ha ilyen hasznos műsorok vannak benne!
2010. jún. 9. 08:00
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Ha homokóra alkat, akkor deréktól fölfelé is szélesebb.

07:23 körte alkatú vagy, gondolom.

Én 73 kg vagyok, 85D melltartó mérettel, vállam is széles.

Attól függ, hogy oszlik el a súly.

Kérdező, ahogy leírtad a külsőd, szerintem bármi jól állhat, hangsúlyozd az előnyeidet:-)

2010. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, csak 95 kilóval...és nekem is kéne fogyni, de így is találok olyat, ami jól áll..:)

Sztem te pláne. :)

2010. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en kb ilyesmi vagyok, bar kicsit vekonyabb, de az aranyok stimmelnek. Nekem a hasam egy kicsit nagyobb, ezert olyan felsoket hordok, amik vagy mell alatt bovulnek vagy alapbol bovek, es hosszitott szabasuak. Az empire stilusu ruhak jol allnak:D
2010. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy régi kérdés, de szerintem állati jó alakod lehet;)

És a molettebb, vagy ahogy én mondanám csinosabb nők olyan bután gondolkodnak!!!

NEM áll jó nekik az Empire szabású ruha, vagy mell alatt elvágott, bővülő felső! Kismamás és sokkal teltebbnek látszanak benne!! Nem hordjatok ilyet, mert ez az 50kg-os 180cm-es modelleknek áll jól akiknek nincs mit takargatni, de mégis divatos!

Akinek van pocakja, vaghy széles a felsőteste, nem fog jól állni ez a fajta ruha!

Nekem személy szerint 80kg- nál kezdődik a nő, de nem szeretem ha takargatja az idomait, mert csak mégnagyobbnak tűnik tőle! Ha felvesz egy egyszerű trikót ami nem 2 számmal nagyobb, sokkal csinosabb, mint egy Empire ruhában!

Ezt én, mint az a férfi akinek a te alakod az esete mondom! Én leginkább egy nőn a kivágott felsőt szeretem, főleg a te mellméreteddel;P és hozzá egy kb térdig érő szoknya inggel, vagy ing nélkül, esetleg egy cica, vagy répa nadrággal, meg persze az elmaradhatatlan magassarkúval!

26/F

2010. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Uccsó 26F!


Kár, h idős vagy hozzám. :P

Jó lenne találni egy ilyen pasit, akinek bejönnek az ilyen alkatú nők.

Én is hasonló vagyok, mint a kérdező, csak 174 cm magas.

Telt alakkal, karcú derékkal, széles csípővel. dús keblekkel, nekem inkább a lábamon, a combomon van felesleg főleg.

Bár így is mondják, h csinos vagyok, mert szép nőies alakom van, de én azért rendszeresen tornázom.


Ruhák.

Még mindig a 26F-hez szólnék.

Írtad, h nem állnak jól a mell alatt bővülő rucik az ilyen tpusú nőknek.

Részben egyetértek veled. Habár, én is hordok ilyen ruhákat, nade azok nem nagyon bővek. Tehát nem olyan, mintha magamra csavartam volna a lepedőmet. :D

Azokat ki nem állhatom.

És tényleg nem értem, h pl azok akik több, mint száz kilósak, azt hiszik, h azok állnak jól nekik, ha egy ruha minél bővebb...pedig tényleg nem így van.


Én aszerint próbálok öltözködni, h azokat az idomokat emelje ki, amiket szépnek tartok magamon.

És én is hordok csőnacit is, mert nagon tetszik, és nőies nagyon egy szép cipővel/maggasarkúval. :)

18L

2010. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hohó, kisasszony, hogyhogy nem találtál még párt?;)

Biztosan nagyon csinos vagy:) Én focista vagyok:) Nem túl nagy darab, 190cm és 86 kg, a lábam izmos és eddzek, ezért a felsőtestem is:) De ennek ellenére, nem jönnek be az izmos, vékony lányok:) Sokkal szívesebben markolom meg a fenekét valakinek akinek nem egy kis csontcsomó az egész:D

Biztos vagyok benne, hogy a barátod nagyon fogja szeretni minden egyes dekagrammodat:) A ruhákkal pedig most egyetértek kedves 18/L és most hozzád szóltam:)

26/F(az előző:))

2010. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!