Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett vagyok milyen ruhák...

Molett vagyok milyen ruhák előnyösek nekem? (több infó lent)

Figyelt kérdés

172cm és 80kg/ mellméretem 90/E, van derekam tehát arányos vagyok a csípőm széles habár a mellem ellensúlyozzák így arányos a felsőtestem, a combom az széles:) de az összhatás az arányos:)

(azoknak akik azt mondják hogy fogyjak le, betegség miatt lettem ilyen és azon vagyok hogy leadjak 10kg-ot de nem megy olyan gyorsan! mivel sportolni nem igazán tudok! és nem zabálok)

21/L


2010. jún. 9. 06:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
En is a szeles csipo-karcsu derek-nagy mellek taborat gazdagitom, es hordok empire stilusu felsoket (sot, en tanacsoltam:D) es jol allnak:) Az a lenyege, hogy ha valakinek nagy a melle, akkor a mell alol kezdjen el bovulni, mert ha a mell miatt nagyon elall a felso, es ehhez kicsit vastagabb felkar is tarsul, az legalabb +10 kg. Viszont ha valakinek epp csak egy kis pocakja van, amit el szeretne rejteni, akkor egy mell aloltol kicsit bovulo, esetleg csiponel osszehuzott felso nagyon jol tud allni. :)
2010. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A tudatalattid azt tanácsolja, hogy rejtegesd a hasad?????????

Szörnyű! Mint már mondtam imádom az ilyen alkatú nőket, de ha ehez hasonló ruha van rajtuk akkor nem szivesen nézek oda!Nem sértésnek mondom, de nekem(és minden férfinak)sokkal jobban bejön ha látom, hogy egy nőn, van popsi, mell has, comb, kar!

Ne takargassátok, rakjátok ki amitek van, mert lehet, hogy holnap már nem lesz rá lehetőség!

26/F

2010. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, mint Te, 26F:-D

Egyébként én nem is nagyon látok ilyen bő szabású, mell alatt bővülő cuccokat, kénytelen vagyok megvenni a "simát", amiben minden látszik:-D

2010. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Hmm, hát nem tudom, de hidd el nagyon sokan vannak akik így gondolkodnak:) Én egyszerűen nem tudok ellenállni, ha meglátok egy szép kerek combocskát:)Van hogy leszólítok nőket, nem-e érnek rá:D

Az a lényeg, hogy sose szégyelld az alakod, mert azt látják a körülötted lévők és ha te nem tetszel magadnak másnak sem fogsz! Meg kell szeretned minden egyes kis hurkácskát a testeden és hidd el gyorsan elhalmoznak majd a férfiak a rajongásukkal;)

Bár rajtam nincsen súlyfelesleg és elég izmos vagyok, a volt barátnőm, aki megcsalt 3 év után 108 kg volt:) És 180 cm:)

Imádtam őt, és nagyon vonzó volt. Még mindíg jóba vagyunk de nem tudom elfelejteni amit tett:)

Szóval Higgyétek el gyönyörűek vagytok!

Aki pedig nem így gondolja azt bolond!

26/F

2010. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

18:23as vagyok, a 18L.

Kedves 26F válaszoló!


Kmolyan mondom olyan furi, ahogyan áradozol az ilyen lányokról....jó hallani. :)

Pedig biztos vagyok benne, h nagyon kevés pasi van így ezzel, mint Te. Ráadásul, te elég jó pasinak tűnsz, azok alapján, amiket meséltél magadról.


Merre lehetnek az ilyen pasik?

Vagy csak nem merik kimondani ezt így?


Mert hozzám még egyszer sem jött oda így fiú...:(

Bulizni meg nem sűrűn járok, szóval nem tudom, hol találkozhatnék ilyen fiúval.

És én már úgy szeretnék egy barátot...

Najó elég az önsajnálatbóól, bocsi kérdező, de már válaszoltam, mást nagyon nem tudok mondani.


Ma rajtam pl egy "trendi" :D farmer volt rajtam, ilyen koptatott fazonú, nem csőgatya, de nem is lógós. :)

Meg egy sima póló, egy kis ardigán/pulcsi szerűvel.

Hétköznapi volt, de ha megtalálod a jó szabást, és a színeket ami jól áll, akkor Te is csinos lehetsz benne.

2010. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14:38: Nem azert oltozkodom valahogy, hogy neked vagy barmelyik masik ferfinak/nonek tetszek, hanem hogy en erezzem jol magam. En akkor erzem jol magam, ha az elonyos testreszeimet kiemelem (mell, fenek) a kevesse elonyosokrol meg elterelem a figyelmet, vagy akar el is rejtem (has, comb). Az meg, hogy kiss bela faiparosnak bejon, hogyha valakin van mit fogni, hat, nem erdekel kulonosebben. A kerdezo azt kerdezte, mi lenne neki elonyos, es ez az, nem pedig a muffin top..
2010. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát hölgyeim, én nem tudom, hogy hol rejtőzködnek, de az edzőterembe mindig fújjoljuk a nőket, mert mind olyan kis nyeszlett:D

Akikkel én eddzeni járok, mind az ilyen nőkre buknak:)

Tudjátok, legyetek egy kicsit merészebbek! Ha mosolyogsz és az utcán valakinek a szemébe nézel, rögtön sugározni fog belőled az, hogy nyitott vagy.

A volt barátnőmmel is így ismerkedtem meg:) Szegeden sétálgattam, megláttam, és annyira csábosan nézett rám(Remélem nem haragszotok, ha részletesen elmesélem a történetet, bár kicsit furcsa, de már akkor is megvolt a szikra.:))

Lényegtelennek tartottam a dolgot:) Sétáltam tovább, majd megálltam kirakatot nézegetni, egy szép nagy méretű selyemhálóing volt kint. Elgondolkodtam rajta, hogy az imént látott hölgy milyen jól mutatna benne.(ezek után nem hiszek a véletlenben:))Hirtelen nekem jött valaki, éppen dühösen fordultam volna felé, de megláttam, hogy a fiatal nő az:) Kicsit fel emeltem a szemöldököm(akkoriban kicsit túlságosan el voltam szállva magamtól a haverjaimmal együtt:S)

Láttam rajta, hogy bámult. Rászóltam, hogy csukja be a száját mert még belerepül valami, és elmosolyodtam. Ő is mosolygott és megkérdezte, tudnék-e segíteni neki.

- Attól függ miben?- kérdeztem. Azt mondta, szegeden tölti a hetet, de fogalma sincs, hogy hol töltse az éjszakát, nem-e tudnék valami jó hotelt ajánlani.

Szemtelenül mértem végig, szinte vetkőztettem a szememmel.

- Van itt egy puccos hotel...-haboztam- de ha nem félsz akár nálam is tölthetnéd az éjszakát.

Láttam ahogy vívódik önmagával. Szinte sajnáltam, de megkívántam őt. Tudtam, hogy ő is akar engem. Azt mondta, nem tagadhatja, hogy tetszem neki, de átlag esetben sarkonfordulna, viszont most, hogy itt senki sem ismeri nem mond nemet.

NAgyon megörültem. Furcsának tartottam, hogy ennyire vonzódtam hozzá. Lili(mert ez a neve:)) Ott az utcán odahajolt hozzám és megcsókolt, már ha azt csóknak nevezhetjük...inkább szellős szájrapuszi. Lesütötte a szemét és vele együtt a feje és a föld felé szegeződött. Mire én közelebb léptem hozzá és megcsókoltam, úgy isten igazából, na az már csók volt. Az az igazi térdremegtető csók. Láttam, hogy fogy a levegője, hát elengedtem az ajkát, a derekát még mindig fogtam.

Úgy nézett rám, mint egy őzike, ártatlannak tűnt.

- Mit szólnál, ha felmennénk hozzám?- kérdeztem tőle és a hajába túrtam. Láttam, hogy még mindig alig mer megszólalni. Bólintott és közölte, hogy ha nem lakok közel ő berángat a legközelebbi étterembe. Jól megmosolyogtatott a kislány(merthogy ő akkor még igencsak az volt) A szerencse a dologban, hogy pár percre hakom a sétálóutcától:) Hát már a liftben elkezdte rólam lerángatni a felsőm a kis vadmacska:P

Aztán bementünk a szobámba és az ágyra löktem, persze finoman. Fölé hajoltam és megtámaszkodtam a feje két oldalán, mélyen a gyönyörű kék szemeibe néztem és megkérdeztem, hogy akarja-e, nem-e fél? Erre ő csak azt mondta kéjesen, hogy akar engem...


Ha gondoljátok szívesen tovább mesélem, de úgy gondoltam, hogy engedély nélkül ez a megengedett:D

Az egész hét azzal telt el, hogy nyaltuk faltuk egymást, és végül három hosszú évet voltunk szilárdan és szerelmesen együtt:) Én voltam a második barátja, persze, nem a második akivel szeretkezett, de még elég tapasztalatlan volt a kicsike, de kacér és buja.

Hát ez tényleg olyan dolog, hogy egymásba botlottunk, és tudtuk, hogy kellünk egymásnak. Először csak szexben gondolkodtunk, de végül egymásba szerettünk. Lili tényleg iszonyat jó nő. Ápolt, gyönyörű és duci:)

Ma is beszélgettünk, mikor össze futottunk:) És meséltem neki rólatok:) Azt mondta szívesen tart önbizalomépítést:D:DMert ő az a nő akinek aztán tényleg van. Már akkor 17 évesen olyan szenvedéllyel és vadsággal szeretett:)

Gondoltam elmesélem, hogy én hogy ismertem meg a "molett"(merthogy erről beszélgetünk) barátnőmet:)

Ha szeretnétek szívesen tovább mesélem a története, de nem akartam átmenni +18 ba:D:P

26/F:)Ha a részletekbe merülünk, akkor Dani:)

2010. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Előző hölgy, kérlek ne érts félre:) Én nem szerettelek volna megbántani, de ha nő ad nőnek tanácsot az nem biztos, hogy jó lesz, mert mindenki magából indul ki:) Én mint kívülálló férfi, mondtam amit mondtam és lehet, hogy sokan jól érzik magukat, ha el van takarva ami nekik nem tetszik, de lehet, hogy valaki másnak az pont tetszik:) Nekem spec. a combok jönnek be, de nem kicsit. Én nem bántani akartalak, de úgy látom ezt érezted, ezért bocsánat:)

Szóval, a gond itt az, hogy ha nekem az egyik haverom elkezdi mondani, hogy nem áll jól az öltönyöm, akkor nem fogom neki elhinni, mert ő is pasi, de ha egy nő mondja ugyanezt biztos lehetsz benne, hogy azonnal átveszem, mert tudom, hogy ő női szemmel tekint rám:)

Én csak arról beszélek, hogy ne takargassátok amitek van, mert, ha mondjuk Lili takargatta volna a combocskáit, és a hasát, lehet nem is vettem volna észre az utcán:)

Dani=26/F

2010. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Kedves Dani!


Olyan aranoy vagy. :)

És ez a sztori...hát csak ámultam bámultam miközben olvastam...alig hiszem el, de komolyan.

Ez egy ilyen tündérmese. Nagyon fantasztikus lehetett.

Ahogyan leírtd, elképzeltem az egész szitut, szinte láttam minden részletet, amibe beavattál.

Én személyszerint kíváncsi lennék a 18+os részletekre is. :P (Mondjuk én még szűz is vagyok ráadásul)

Persze nem kell leírnod, lehet nem díjazná a volt bnőd.


Meghát én nem vagyok az a hűdemerész csaj, néha ha úgy hozza kedvem, meg akit kedvelek, azzal nagyon jól el tudok lenni, és mellette szoktam kicsit vadulni is persze, hülyéskedni, jókat nevetni...csak egy idő után ez már kevés...és az ember egy igazi testi-lelki társra vágyik, aki csak az övé...és olyan szomorú vagyok, h velem soha semmi jó nem történik ezügybe.

De most ne értsétek félre, nem vagyok egy ilyen depis, csúnya lány, hanem egy kedves, és mosolygós lány.

Ugyan, ilyen nagyon vad nem vagyok úgy az életben, de van egy olyan oldalami is. :P Csak ahhoz persze 2 személy kéne. De amúgy inkább az a kis szeretni való, aranyos típus.


De Te most komolyan azt mondod, h menjem mosolyogva az utcán, aztán hátha lesz egy fiú, akinek megtetszem, és oda is merne hozzám jönni?

Na látod, én ebben nem igen bízom. Ugyanis a korombeli fiúk, sajnos annyira gyávák, és félősek, h nem mernek odamenni a lányokhoz. Mondjuk ezt meg is értem, hiszen a legtööb korombeli csaj iszonyat bunkó, és lekezelő, és azt hiszik, h körülöttük forog a világ..stb. Olyan lekezelően bánnak a pasinnak, h meg is értem, h így megfutamodtak a fiúk.

Csak itt az a baj, h az ilyen, rendes lányok szívják meg ezzel, mint akár én, és akkor megint nekünk rossz...nade ebbe nem is mennék most bele részletesen.


Ui. Ha velem történne ilyen hasonló eset, nagyon nagyon boldog lennék, a biztos. Nem, még annál is jobban. S szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Kár, h nem Szegeden lakom.:) Jobb szeretnék vidéken élni.

A 18L válaszoló.

2010. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Dani vagyok:)

Örülök, hogy tetszett:) Nekem is:P:D

Hát tudod, nehéz megtalálni az igazit, de ha megvan akkor nincs menekvés:) Ne a korodbeliek közt keresgélj, nem elég érettek:) Páváskodnak és elhiszik, hogy a világ legjobb pasijai. A +18 részt is elmesélem, ha lesz még aki kíváncsi rá:) A hölgy nem illetődik meg az ilyesmin:D Ne félj, azóta mióta szakítottunk elég rendesen, nagy kanállal falja az életet:) Meg található egykét filmben is:D Örültem mikor mondta, hogy színészkedni kezdett, de mikor filmjeinek címét ecsetelte és megnéztem őket kissé le esett az állam:D Nem gyerekfilmekben kapott szerepet:D Remélem értitek mire gondolok:)

Kérdező, ma eszembe jutottál, láttam az egyik boltban egy nagyon szép kis ruhát:) Rózsaszín, fekete volt mély kivágással:) Ceruzaruha, vagy mi a neve:D Szerintem az ilyesmi is jól áll a molett hölgyeken:)

Van egy olyan érzésem, hogy a férfiak közt sokan nem tisztelik eléggé a nőket, régen én is így voltam ezzel. A hölgy akiről meséltem sosem jött volna be nekem, de ahogy láttam rajta, mennyire oda van értem:) És mikor szendén meg csókolt a felsője kigombolódott. Egy harisnya volt rajta, rövid, nagyon rövid nadrág, és egy ilyen lebernyeges sárga, mintás felső, és a vadító magassarkú, ami szintén sárgán virított. Csak, hogy hűek maradjunk a témához:)

Szóval ne csüggedjetek, szépek vagytok és amint látom műveltek! Én szívesen megismernélek benneteket, de most perpillanat van barátnőm:) Ő is molett és gyönyörű, bár még elég friss a dolog, nem is mondanám barátnőnek, csak ismerkedünk. Azt veszem észre, hogy mikor húzzuk halasztjuk a dolgokat akkor elég tiszavirág életű a kapcsolat, de a pár perces ismeretség után minden megtörténős dolog 3 évig tartott és tarthatott volna sokkal tovább, ha rajtam múlt volna:)

2010. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!