Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj ha nem teszem ki...

Az baj ha nem teszem ki mindenemet?

Figyelt kérdés
Csak azt vettem észre hogyha rendes ruhában vagyok hogy nincs kint semmim akkor nem is néznek. De ha haspólóba vagyok vagy egy kicsit kivágottabb felsőbe akkor persze hogy bámulnak. Én nem akarok úgy öltözködni de akkor viszont nem tudnék ismerkedni fiukkal. Szerintetek mit tegyek?

2017. júl. 8. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Tanulj.
2017. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Járj úgy, ahogy jól érzed magad.
2017. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha ilyen kivágott ruhákban jársz, ne lepődj meg, ha valaki megerőszakol. És az is jelent valamit, ha csak akkor néznek a fiúk, ha így vagy felöltözve.
2017. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idős vagy, de mivel fiúkat említesz, valószínűleg elég fiatal. Ha valaki csak olyankor foglalkozik veled, ha kipakolod mindened, akkor az olyan is.. Hidd el, vannak olyan hímneműek, akik nem arra buknak, ha egy nő mindent megmutat a fél világnak. Ezt tapasztalatból írom, én sem vagyok ilyen, mégis volt is, és van is párom. Ha pedig nem is ilyen a stílusod, felesleges megváltoztanod magad, szeret majd valaki saját magadért. :)
2017. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
#4-es válaszoló vagyok, *megváltoztatnod* akart lenni. :)
2017. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy fogadd el,hogy bámulnak,vagy tényleg inkább menj tanulni.
2017. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos, olyan fiúk figyelmére vágysz, akik csak bäszni akarnak egyet?
2017. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mutatsz pár képet magadról..?
2017. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csak olyan ruhákban járok. Szinte nem is viselek kivágott ruhákat, és nem, nem csak akkor néznek meg hanem ha olyan ruhába vagyok akkor többen.
2017. júl. 8. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Na,hát akkor mégiscsak tudsz ismerkedni fiúkkal nem mutogatós ruhában is.Akkor mi a problémád?
2017. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!