Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy hiaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy hiaba vagyok szep, baratsagos, jol oltozott, ha nem teszem ki mindenemet, akkor eszre se vesznek?

Figyelt kérdés

A bulikban meg altalaban mindenhol hiaba vagyok szepen, csinosan feloltozve, mindig azokra szallnak a pasik, akiknek melluk, fenekuk kinn van, 10 kg vakolat van az arcukon es alig birnak az ormotlan magas cipojukben jarni.

Es sokszor nem csak par honapra tartjak ezeket a csajokat, hanem hosszabb tavra. MIert? Mit csinalok rosszul?


2015. nov. 13. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
lehet h nem valami barátságos a tekinteted
2015. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Rossz, helyen ismerkedsz
2015. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Bulikba mondjuk elsősorban nem azért mennek a pasik, hogy párt keressenek, hanem egy jó kufirc céljából és persze, hogy akik visszafogottan öltöznek azon azt látják, hogy őket úgyse kapják meg e célra.


Előbb-utóbb úgyis észre fog venni valaki, akinek normális lány kell, nem a plázacicák.

2015. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon rossz helyen próbálkozol,és valószínűleg Te is csak a legjóképűbb,bunkó gyerekeket veszed észre,mert ők szoktak így viselkedni,és ilyen lányok után futni.

Az értelmesebb férfiaknak baromira nem kellenek ilyen magamutogatós pi**ák...

24/F

2015. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Bullshit.


Amúgy meg nem bulikban kell ismerkedni, ugyanis ott a cél az alkalmi szex.

2015. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Buliban ismerkedett meg velem a mostani elettarsam es az elozo is. Komoly a kapcsolat: hazassagot es gyerekeket tervezunk. Legutobb szolidan voltam smink nelkul, az elozo elettarsam miniszoknya, magassarku, kivagott top es vakolat.Elso pertol megmondta, h komoly kapcsolatot keres es ugy is viselkedett.

Ugy gondoltam, h nem lehet buliban ismerkedni komoly kapcsolathoz, de az elet nem ezt igazolja.


Valszeg a ruhad egy domina not mutat, es felnek odajonni. Vagy divatja mult. Vagy sokkal idosebbnek nezel ki benne.

Vagy a smink nelkul sokkal fiatalabbnak latszol.

No vagyok es szerintem kuldened kellene fotot, h valaszolni tudjunk. Termeszetesen nem felszedes celbol neznem meg a fotod :D

2015. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha divatjamult ruhakat hordanek es nem lenne eleg baratsagos az arckifejezesem, fol se tettem volna a kerdest.
2015. nov. 13. 17:45
 8/18 anonim ***** válasza:
Eleve szóba sem állnék ilyen lánnyal, akinek az a fontos, hogy az ilyen bulipatkányok figyelmét felkeltse, meg eleve ha bulis vagy. Szóval szerintem rossz közegben mozogsz, járj el máshová, de ne bulikba.
2015. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A többiek jól írják, megfosztod magad az értelmes fiúktól az által, h bulikban remélsz komoly ismerkedést. :]
2015. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igazából vagy megtartod a saját egyéniséged, és türelmesebb leszel, vagy másolod a többit, kirakod ami van + 10 kg smink, elmész akármilyen buliba, aztán összejön az alkalmi, meg lehet, hogy valami hosszabb kapcsolat is.


Azt már te döntöd el, hogy feladod-e a saját értékrended, egyéniséged érte.

2015. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!