Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy hiaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy hiaba vagyok szep, baratsagos, jol oltozott, ha nem teszem ki mindenemet, akkor eszre se vesznek?

Figyelt kérdés

A bulikban meg altalaban mindenhol hiaba vagyok szepen, csinosan feloltozve, mindig azokra szallnak a pasik, akiknek melluk, fenekuk kinn van, 10 kg vakolat van az arcukon es alig birnak az ormotlan magas cipojukben jarni.

Es sokszor nem csak par honapra tartjak ezeket a csajokat, hanem hosszabb tavra. MIert? Mit csinalok rosszul?


2015. nov. 13. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Figyel aranyom nem biztos h mindenki úgy lát téged ahogyan te magadat., vagy ahogyan azt te gondolod.


A vidámabb, kedvesebb, élettel teli, és még 1x kedvesebb, érdeklődő, barátságos lányokhoz jobban oda mernek menni a férfiak is, mint aki csak éppen kasukkol és leskelődik kacsintgat csak a másikra és vár a csodára.

2015. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
" vidámabb, kedvesebb, élettel teli, és még 1x kedvesebb, érdeklődő, barátságos lányok" nah itt lenyegeben az osszes illik ram. Akkor mi a baj? Megjegyeznem, hogy sok cicamaca sokkal lekezelobb a ferfiakkal, fenn hordja az orrat, megis odamennek...
2015. nov. 13. 20:21
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát tündérkém azért megnéznélek egyszer élőben , hogy valóban úgy is nézel e ki és viselkedsz is.

Vannak akik lazábbak és könnyebb velük az ismerkedés veled szerintem nehezebb lehet.

2015. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hat nyugodtan megnezhetsz, mert egyertelmuen ezek jonnenek le belole. Nem azt mondom, hogy soha senki nem jon oda hozzam, csak valami oknl fogva az nem, aki nekem kellene.
2015. nov. 13. 20:39
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
15-ös a történet végén mindig ez van :D
2015. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%

Ha ilyen fain csaj vagy, akkor kezdeményezz te a kiszemelteddel, és ne gyere a hülye ócska dumával, hogy jajj há én nő vagyok és az nem az én dolgom...


lépj te! És meglátod, hogy nem kell várnod semmire és nem fog eljönni a világvége.

Hitler is azt hitte, hogy mindig mindent jól csinál.

2015. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Legutobb szolidan voltam smink nelkul, az elozo elettarsam miniszoknya, magassarku, kivagott top es vakolat.Elso pertol megmondta, h komoly kapcsolatot keres es ugy is viselkedett. " --- ez valami meleg bárban volt?


Szerintem a kérdező nem meleg, tehát esetében a te élettörténeted nem példaértékű. Nem ítéllek el, konkrétan sz***ok rá, viszont férfi és nő kapcsolatok kicsit másként működnek :)

2015. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen akarsz ismerkedni, ha sexnél többet keresel.

Valamint ne csak várd a csodát,ha meglátsz egy normális fiut menj oda te.

Ha pedig ez nem megy, akkor tedd ki te is a cickókat hátha rájuk tapad valaki.

2015. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!