Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy a rákba teszem bele a...

Hogy a rákba teszem bele a fülembe a szilikonos fültágítót?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Összenyomod és úgy teszed be v simán átnyomod. Hányas most a füled?
2011. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D:D

Ugyanez a probléma! Detto ugyanez...

Nekem 8-as szilikon van. Megvettem, mondom simán beleteszem, nyomkodom össze, hát simán szétpattant, nemhogy a fülembe még bele is erőszakoljam. Amikor vettem, 7-es vol a fülem, kitágítottam 8-asra, úgy majd gondoltam belemegy. Hát nem ment bele.

Aztán segítséget kértem egy csajszitól, akinek nagyon régóta van fültágítója, és körülbelül fél óra masszív szenvedés után sikerült beletenni közös erővel.

Kérj meg egy profit ^^

Hányas a füled?

2011. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4-5mm körül, de már van akkora a lyuk, mint a fültágító...
2011. máj. 16. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kis méretnél mindenki ezzel a gonddal küzd a tágító pereme miatt... Többek közt én is. Szerintem hagyd a fenébe, kidörzsöli a húst és még 2 hetet várhatsz arra hogy újra lehessen tágítani. :/ Ne sajnáld a pénzt, találj ki valami mást aminek nincs pereme, én is úgy tágítottam.
2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!