Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne, ha ba Balcsin...

Mi lenne, ha ba Balcsin férfitangában strandolnák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kigyúrt macsó, de vékony vagyok, nem hájpacni. Szabadstrandra gondoltam, ahol nincsenek sokan. 39F

2017. júl. 2. 07:56
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
50%

39! Bennem van annyi hogy a számunkra legkedvesebb és legközekebb álló személyt nem vonjuk be a köztünk lévő vitába, de vannak olyan alja emberek akik származásukból kifolyólag ezt nem tartják tiszteletbe.

Ezzel remélem minősítettelek....

2017. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

"hozzá írtam hogy gyávák hozzá és azt is írtam hogy sokan hordják. "

Nosza igazold :) komolyan, csináld azt amit tanácsoltam írj ki erről kérdést pl felnőtt párkapcsolatokba anonym oldalon senkinek nincs oka tagadni.

Ha érkeznek olyan válaszok hogy igen de felvenném (!!!nem sportoláshoz hanem mindennapokban!!!!) de félek hogy kinevetnek, akkor jó elfogadom.

De ami nincs bizonyítva az számomra nem létezik, mert állítani mindent lehet. Senki nem lát a másik fejébe, te sem.

2017. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
29%

#41 Leveledbe lapátnyéllel akartál ütni, itt meg „ribikézel”.

Sajnálom, hogy nálam ez kevés a tisztelethez.


#35 Bocs, ha miattam/miattunk törölték a kérdésed, bár nem tudom melyik volt az, azért remélem sikerült/sikerül válaszokat találnod!


Kedves Kérdező! Remélem, a te kérdésed nem fog úgy járni, mint a „35-ös”-é, mert itt is nagyon elkalandoztunk a témától.

Szóval tanga a Balcsin?


Szerintem eléggé ferde kép alakulhatott ki rólam, amiért azt írtam egyszer, hogy nem túl férfias, ha egy férfi ismeri a női részleget, azóta meg kapom a jobbnál-jobb „nők férfiruhában” jellegű kérdéseket.

Én egy picit régimódi vagyok, inkább az olyan típust kedvelem, akik nem hordanak rózsaszínt vagy lilát, szandált meg harisnyát (erre a kérdésre akkor sem válaszoltam :D), meg nem szőrteleníti magát tetőtől-talpig. Persze azzal sincs bajom, ha valaki nem az én ízlésemnek felel meg. Valahogy elég fantáziátlan és unalmas is lenne, ha mindenki ugyanúgy nézne ki :D.

Kérdésedre visszatérve, ha neked tetszik, és nem érzed magad feszélyezve tangában, akkor hordjad nyugodtan. Biztos lesznek, akiknek tetszeni fogsz, meg olyanok is, akik furcsán néznek majd rád, de az már legyen az ő bajuk! 29/N


Szóval viseld egészséggel és jó szórakozást a strandoláshoz ;)

2017. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
36%
42! Látom nem vagy vallásos.
2017. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide a vallás? Az egyéni meggyőződésen alapul hogy ki miben hisz, és nem illik vele gúnyolódni.

De látod te meg csak mellé beszélsz csak körítesz csak körítesz, mikor én már vagy százszor leírtam a megoldást, a közvéleménykutatást úgymod.

Ha annyira tudnád hogy igazad van már rohannál is kiírni és tolnád az arcomba a népes férfitömeg válaszát akik ezerrel ecsetelik hogy de felvennének egy jó kis harisnyát.

De hát nem teszed :) Miért? Mert tudod előre milyen válaszok érkeznének.


Nézd engem hót hidegen hagy hogy te mit viselesz, vagy más, mert nem szoktam másokat bámulni elemzegetni, de legalább annyi lenne benned hogy kijelentsd, igen ez nem épp egy szokványos férfi viselet, de én ezt szeretem ezt hordom és kész. Tök rendben lenne vele mindenki. De te inkább megpróbálod lenyomni a torkunkon hogy már pedig ezt mindenki hordja/hordaná, ez a világ legtermészetesebb dolga stb stb.

Jösz itt már nekem vallással, társadalmi elnoymással, félelemmel meg minden baromsággal.

A szűk nadrággal mi a helyzet? Az is mostani divat a srácoknál. Azt nem féltek felvenni? Vagy a rózsaszín ing, és egyéb ruhadarabok férfiakon. Azt nem féltek felvenni? Vagy a nadrág aminek az ülepe a térden van már, azt nem féltek felvenni?stb

Nem persze csak a harisnyával nem mernek divatot teremteni pedig jajj de szeretnék :)

Jó szerintem ezt túltárgyaltuk a magam részéről, minden amit írsz már csak köríés, meg terelés.

Én leírtam hogy mit gondolok szóval ennyi :)

2017. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
58%

Miért csodálkozol, hogy nem látsz túl eltérő pasikat? A szűk nadrág elárulom, csak a kamasz fiúknál fogadják el, a felnőtteknél nem! Akkor a harisnya viselést hogy fogadnák el?-amikor a meggings férfi leggingst sem fogadták el, se a csajok, se a pasik. Akkor, hogy vállalja be vki, ha nem totál tucat akar lenni?

Engem tudod miben bziztak már le? Nyári belebújós slipon cipőbe! Amit hordanak jópáran! Nem hiába néz ki majd' minden férfi ugyan úgy, mert különben komolytalannak, bzinak, igénytelennek nézik, nők is!

2017. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Gratulálok a társaságodhoz.Nem tudom hol milyen körökben mozogsz te de én felnőtt férfiakon is látok szűk szabású nadrágokat, ingeket, a belebújós cipő is nagyon megy mostanában. Persze ezek sem mindenkinek állnak jól, de simán hordják és vállalhatóan néznek ki.

Sajnálom ha sok a primitív körülötted de erről még mindig nem mi tehetünk.

2017. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves vitázók!

Egy ideig nem voltam, és most is csak mobilról pötyögök, de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak. Először is: Elnézést a helytelen írásért. Nekem is furcsa volt leírni azz a szót (starndolnák), de már mondegy volt. A lényeget megérettétek.

Másodszor pedig: Az a válasz, ami nem a kérdésre vonatkozik, nem hasznos számomra. Jogos lenne, ha az szerint pontoznám. De hagyjuk...!

Harmadszor: Miért nem privátban szidjátok egymást?

Egyébként még nem volt alkalmam eljutni a strandra, mert annyira leköt a munka. :-(

2017. júl. 6. 20:04
 49/58 anonim ***** válasza:
50%

45! Akkor Én is lezárnám a beszélgetést azzal hogy elárulom miért nem írok közvéleménykutatást!

Köztudott tény, hogy Nekem írtó sok felhasználó nevem van itt, no meg ott vannak a haverok, ismerősök és hát ismervén téged nyilván azzal gyanúsítanál meg hogy magamnak válaszolok , és még bevontam a barátokat is.

Így felejtős a dolog és ahogy mondják ami késik az nem múlik...

2017. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

Ócska, nevetséges mentés, nem vártam mást :) Azért jó ciki az mikor valaki még önmagának is hatalmasakat hazudik. Dugd csak a fejed a homokba, biztos jobb érzés mint hogy egy ilyen közvéleménykutatáson (pl. felnőtt párkapcsolatok topikban, ahol sok a fiatal férfi/srác) melegezzen le a sok "harisnyaimádó" férfitársad :D

Szerintem is fejezzük be.

2017. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!