Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne, ha ba Balcsin...

Mi lenne, ha ba Balcsin férfitangában strandolnák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kigyúrt macsó, de vékony vagyok, nem hájpacni. Szabadstrandra gondoltam, ahol nincsenek sokan. 39F

2017. júl. 2. 07:56
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

70%-os! Miért kell Nekem kiosztanom a bakancsos nőket?

Mert ők is osztják a szűkfarmeros férfiakat!

Szerinted a nőknek mindent lehet? És ha kapnak egy pofont akkor kapállóznak mint epilepsziás a stroboszkóp alatt...

Ez így működik, ti is adtok ti is kaptok!

Ezen nem kell litániákat írni! Mi vagy te pap? B+!


Ime a link:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Szinte csak nők írtak negatív véleményt.

2017. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
29%

Egyrészt: sehol nem látok a hülye b--zernyék szakadjon anyádba a fejed stílusú kommenteket, tehát jogos a kérdés, te mi a frászkarikáért vagdalkózol ilyen stílusban?


Másrészt: elolvastam a linkelt kérést és van aki leírta h neki tetszik ha megvan hozzá az alkat. Áruld már el nekem hogy ennél többet még mi a frászt vársz?

Nem létezik olyan ruhadarab vagy szett a Földön amire mindenki azt mondja ez de király vagy hogy ez de szar. Erről vakerolok nem tűnik fel? Van akinek tetszik van akinek nem, és ha a fejed tetejére állsz akkor sem fog az egész bolygó úgy öltözködni ahogy neked tetszik.

Nem kell mutogatni a csajokra. A mi viseletünk sem tetszik mindenkinek. én is látok csajokat akinek nem tetszik a ruhája meg valószínűleg az enyém sem tetszik mindenkinek. És akkor mi van????? annyi hogy mi nem küldjük el egymást a k-va anyukánkba mert valamiben nem értünk egyet.

Most komolyan ezt fogod művelni minden kérdésnél ahol 100ból 100ember nem azt mondja amit akarsz?

2017. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
47%

De ha feltünt volna a fiúkat jobban sértegetik és szidják mint a nőket!

Hol van az egyensúly a nagy egyenjoguságban?

Ha egy férfi mer vállalni egy eltérő ruhát mert az itt felszólaló többség által jónak titulált nem kényelmes a számára akkor azonnal a szlogen jelzőt használják mégpedig , hogy b. Zi!

Ez szerinted hogy esik az érintettnek?

A 63%-os kis ribizke is ezzel állt elő egy férfiharisnyával feltett kérdésnél!

Én csupán azon vagyok , hogy a mérleg nyelvét egyensúlyba állítsam, hogy ami kijár fiúknak azt megkapják a nők is..

2017. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
29%

Most a hasadra csaptál és megállapítottad hogy a nőket nem bántják eléggé.

Egy jó nagy fenéket. Bántják, és tudod kik? A többi nő.

Férfiak között nem igazán téma ez a mi van rajta vagy mi nem dolog, nők ezért úgy meg tudják nézni/szólni egymást...nyugodj csak bele.

A harisnyáról meg már korábban is leírtam a véleményem. Igen létezik a férfi harisnya, de szerintem speciális esetekre való: mint táncosok, sportolók stb. vagy télen nadrág alá.

Másrészt: oké nem erre való (szerinted) de akkor miért nem hordják a férfi társaid???? Itt élek a fővárosban itt aztán van minden, de akármi legyek ha csak 1 azaz egy férfit is láttam volna harsinya rövidnaci kombóban. vajon miért????? Kérdezd már meg erről talán a többi férfit, és ne mi nők legyünk ezért is r**ancok mert ők nem veszik fel. Valami oka csak van nem gondolod? Vagy szoktál egyáltalán néha ilyet? gonodlkodni, belegondolni dolgokba.

Javasoltam már korábban is hogy írj ki erről kérdést egy népszerű kategóriában hogy férfiak akartok e szivetek szerint harisnya+rövidnaci kombót.Miért nem írod ki? csak nem félsz hogy a saját nemed fog leb**zizni??? Az már nem tetszene? Nőket leugatsz de férfiaknak már nem szólnál be? miért???

2017. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
33%

70% újra csak ismétled a okosságaid, és te is előítéletes vagy, mint a 64%, meg a Matika. Én törölt kérdésemben se tudtad elfogadni, hogy miért lehetne hordani nylonharisnyát, bemásoltál korok öltözködési szokásait, meg mindent összehordtál, annyira nem tudsz kilépni a tucat világból, nem tudsz elképzelni mást, mint ami tucat.

Nem csak fiúk melegeznek nyugodt lehetsz, a nők sem tartják férfiasnak jópár dolgot, eleve a vékony alkatúakat sok nő nem tartja férfinak, pláne ha arcra nem szép. Vagy ha nem szőrös, mint egy medve, akkor sem, melegnek tartják, vagy ha szűk nadrágba jár, a sort férfi rövidnadrágba is melegnek nézik a nők is, ezt mind leírtam múltkor, de akkor se értetted meg, te kéred ki magadnak,hogy beszél más, múltkor meg a 63%-kal idiótáztatok, meg személyeskedtetek, miattatok törölték a kérdésemet.

2017. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
50%

n erről az oldalról írok az itt észrevett fogalmazások alapján és nem a közéletbe amiről te beszélsz.

Mert itt bizony másképp van.

Harisnya. Hogy miért nem hordják a fiúk?

Mert gyávák ezen a téren. Ha nők elött kell hencegni akkor nagy a pofájuk , de ilyenkor beszhari nyulak.

Egyébként azt meg te el sem hinnéd hány férfi hord harisnyát csupán nem rövidgatya kombóval ahogy írtad.

Többek között Én is úgy szoktam hidegebb időben bringázni és néha figyelem az embereket de rám se bagóznak, beszólni talán azért nem mernek mert kb. 20 éve testépítek és ez önmagáért beszél.

De mindenesetre csak akarni kell és akkor minden sikerül de ezek a nyámnyilák még nem tartanak ott ahol én és Zoliman nevü felhasználónk.

Még annyit hogy a b*zizók között sok a tudatlan aki még csak nem is hallott a férfi nejlonharisnyáról és épp ezért nem tudja mit beszél..

2017. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj hogy egyszemélyben rám vetíted ki minden haragodat hogy én előitéletes meg szemét vagyok ha meg felteszek egy egyszerű kérdést nem válaszolsz rá:

MIÉRT NEM HORDANAK FÉRFIAK HARISNYÁT??

Nézd én marhára nem bántani akarlak csak megértetni veled hogy ami van nem miattam van meg nem is a szomszéd miatt vagy komplett női nem miatt.

Az meg hogy öltözködési szokásokat linkeltem be. Nem igaz hogy nem fogod fel hogy miért tettem. Nem véletlenül nem mellébeszélésnek hanem hogy lásd NINCS OLYAN HOGY TÁRSADALMI ELŐITÉLET. Ha lenne ilyen akkor nem változott volna soha a divat, érted? Sztd azok a régi férfiak törődtek azzal h ki mit hisz róluk mikor elkezdték pl a hippi stílust nyomatni? nem nem érdekelte őket, és ezért lett divat. na most viszsaknyarodva a harisnyádra: ha minden férfi vagy legalábbis rengeteg akarna hordani akkor divat lenne és hidd el aki fel akarná venni felvenné les.va hogy kinek tetszik. Csak hát az van hogy nem akarják. Erről meg nem én tehetek érted? Nem az én előitéletem az oka. Kis porszem vagyok én ehhez.

Itt van példának a szűkfarmer. Szerintem van olyan alkatú srác akinek jól áll nincs vele bajom. És ez hogy alakult ki? Hát úgy hogy elkezdték hordani tömegesen.


Egy szó mint száz: ne másokat okolj már egy komplett társadalmi dolog miatt.

2017. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

"Én is úgy szoktam hidegebb időben bringázni "


És ki mondta hogy ezzel bármi baj van??? Sporthoz tökéletes, meg hideg ellen naci alá.

Nem nem gyávák csak nem akarják felvenni. Olvasd el amit a másik felhasználónak írtam az vonatkozik ide is.

Amiből divatot akarnak csinálni abból divatot csinálnak, és csináltak is. MINDIG. hA NEM ÍGY LENNE NEM LÉTEZETT VOLNA ENNYI STÍLUS ÉVTIZEDEK ALATT.

2017. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

„A 63%-os kis r!bizke is ezzel állt elő egy férfiharisnyával feltett kérdésnél!”


Gondolom a hasznos válaszaim alapján „63%-osnak, a.n.y.u.k.á.d.r.a emlékeztetve meg r!bizkének nevezel, bár én nem válaszoltam férfiharisnyás kérdésre, szóval lehet, összekeversz valakivel. :D


„Ha egy férfi mer vállalni egy eltérő ruhát mert az itt felszólaló többség által jónak titulált nem kényelmes a számára akkor azonnal a szlogen jelzőt használják mégpedig , hogy b_ Zi!”


Zavaros mondatodra pedig reagálva, arra a férfira használjuk a „b_Zi szlogen jelzőt”, aki férfiként női nevet használ (pl. Renike:D)

2017. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

Pedig válaszoltam az egyszerű kérdésedre csak nem olvastad figyelmesen, méghozzá írtam hogy gyávák hozzá és azt is írtam hogy sokan hordják.

Én bringázáshoz veszem fel rövidnadrág alá és nem hosszú alá.


Úgy néz ki mintha csak téged szidnálak pedig hát nem csúpán te vitatkozol velem.

De látom a 53%-nak is a bögyébe vagy ha hiszed ha nem az nem Én vagyok. Bár lehet hogy te is Én vagyok már nem lehet tudni...

2017. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!