Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne, ha ba Balcsin...

Mi lenne, ha ba Balcsin férfitangában strandolnák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kigyúrt macsó, de vékony vagyok, nem hájpacni. Szabadstrandra gondoltam, ahol nincsenek sokan. 39F

2017. júl. 2. 07:56
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Mosolyognék rajta maximum,de amúgy nem nagyon érdekelne. Mindenki azt vesz fel, ami jól esik neki, nem nagyon fordítanék rá figyelmet. És tényleg csak annyival reagálnám le, hogy max mosolygok, de lehet,még annyi se.
2017. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
47%

"És akkor jön ezzel a saját magát meghazuttoló szöveggel, hogy ezen az oldalon véleményt ír mindenki.."


Miért akkor mit csinálnak az emberek ezen az oldalon? Differenciál egyenleteket oldanak meg vagy a mi frász karika? :D Utánanéztél már a környék agyturkászainak? Aggasztó az állapotod.

2017. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a Matika, mert ő már odaírta volna azt a kedvenc dumámat, hogy a fiúk felveszik azt a térdig érő szhart, ami zsákvászonból van.
2017. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
41%

"Nem biztos, hogy a Matika, mert ő már odaírta volna azt a kedvenc dumámat, hogy a fiúk felveszik azt a térdig érő szhart, ami zsákvászonból van."


Most már választékosabb lett:


"Nyugodtan vedd fel sokkal kényelmesebb mint a mostani gyáva hiú szégyellős kisfiúk által viselt térdig érő nevetséges zubbony."

2017. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
41%

"Na meg ez a 63%-os aki ha olyan ruhát lát egy férfin ami neki nem tetszik azonnal honározza!

Mert hát ugye az rendben is van a részéről , de az acélbakancsos férfiruhát viselő lányok persze cukik es nem búzavirágok.. Hááát hogyne! :)"


Ugye tudod, hogy senki más nem ismert volna rám, csak Matika? :D

Egyébként nem „mondtam”, hogy homár, ha egy férfi nekem nem tetsző ruhát hord, csak ha a női részlegre jár… de mindegy is. Úgysem érted :D

2017. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
38%

Rá kell hagyni, szerintem annyira primitív hogy fel sem tűnik neki hogy trágárkodik. Neki ez a napi társalgás alap stílusa. :)

Csak nektek nem szabad beszólni mert akkor aztán...Itt véleményt csak ő formálhat, sőőőt alakíthat. Mert ha nem írja lesz 1000-szer hogy mi a helyes akkor már elnyomás van és mindenki homár. :D

2017. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
0%

63%-os! Mivel itt Vagyok az oldalon szerinted nehezemre esett felismernem téged?

Egyébként én meg írhatom azt hogy az acélbetétes bakancsot viselő nő meg a férfi osztályra jár! Ha már itt tartunk...

2017. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
57%

Az azért megvan hogy ezen az oldalon a %-ok örökké változnak és egy idejűleg több 63%-os több 64%-os stb stb létezik????

Ha ír neked egy 63%-os az nem feltétlenül az az ember aki egy másik topikban :D

Hogy lehet valakinek ennyi esze?


örökké a bakancsos lányokkal vagy elfoglalva, de áruld már el nekem, neked miért szabad azt amit másnak nem? Te leszólhatod őket hogy miben járnak de ha neked valaki szólni mer már megy a k.va anyázás? Kicsit sokat képzelsz magadról.

Szerintem akadj már le végre valahára a témáról, vegyél fel amit akarsz, és mást is hagyd békén ha bohócjelmezben akar megjelenni akkor is.

Nem vagy komplett hogy folyamatosan csinálod itt a drámát azzal hogy trágárkodsz ha valaki olyat visel ami neked nem jön be, aztán ha vissza szólnak még neked áll feljebb. Mindenkinek van egy ízlése amihez neked semmi közöd.

2017. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
33%
70%-os beképzelt majom, ha szerinted "Mindenkinek van egy ízlése amihez neked semmi közöd", akkor neked miért fáj, miért kell novellákat, monológokkal tömni az kérdezők, más felfogásúak agyát?? Te is csak egy korlátok közt élő vagy, aki nem birkaként öltözik, azt kioktatod, mert azt hiszed, okos vagy, de közbe csak beképzelt vagy!
2017. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
41%

"akkor neked miért fáj, miért kell novellákat, monológokkal tömni az kérdezők, más felfogásúak agyát?"


Bagoly mondja verébnek. Nem is tudom ki az aki homárnak nevez egy bakancsos lányt, ki volt aki egy boxert nevetséges zubbonynak nevezett, a hordóját hülye kisfiúnak stb...napestig lehetne sorolni azokat a szavakat amiket a neked nem tetsző ruházatúakra mondasz.

Milyen beképzeltség? Komolyan már fájdalmas hogy ennyire nem tudod használni a saját anyanyelved szavait. Aki nem ért veled egyet az beképzet, az elnyomó, az náci stb stb....sok sok olyan szó aminek itt értelme nincs.


De jogos a kérdésed h miért is töröm magamat, neked agyad nincs amivel felfogd mindezt. A kultúrád kimerül azokban a trágár üzenetekben amiket itt küldözgetsz.


nyolc elemi azért megvan? :) vagy a gettó közelében amiben senyvedsz nincsenek iskolák :D

2017. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!