Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú farmert ajánlot...

Milyen márkájú farmert ajánlotok egy 23 éves srácnak, ami jó minőségű és elfogadható az ára?

Figyelt kérdés
Eddig vásárolt farmerjaim nagy része kb. fél év után a lába között vagy a fenekénél foszlásnak indult és hamarosan ki is lyukadt, pedig nem vagyok kövér (180cm/78kg). Általában Sancred márkájú farmert vásároltam kb. 5000FT körül, de ezek után nem bízom ebben a márkában. Ezért a Ti segítségeteket kérem, hogy milyen márkájú farmert tudtok ajánlani, ami tovább húzza mint fél év és amit elfogadható áron meg tudok venni (kb 5-10 ezer HUF között)? Gondolom a Levis, Devergo, Gas és társai biztos tovább tartanak, de 20ezer Ft-os nadrágot nem engedhetek meg magamnak.
2010. máj. 10. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mustang, gas, woodoo nekem ezek tartanak sokáig. van olyanom, ami 4-5 éves és tökéletes állapotú, semmit nem változott színében, méretében. spórolj egy ilyenre, mert tényleg megéri. az olcsóbb árkategóriás sajnos minőségben nem mindig megfelelő...
2010. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jeans Clubban vásárol a Párom (férfi, 23 éves, mint Te), és ő nagyon meg van vele elégedve. 5 és 10 ezer között mozognak a farmerek, van amikor van leárazás. Nekem jó minőségűnek tűnik. Bár ha gondolod nézz el a Hervisbe, mert ott árulnak 12 ezer körül Levi's-eket. Lehet, hogy megéri beruházni egyre.
2010. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Levis-t ne vegyél az is kilyukad a lábad között.Nekem nagyon sok volt,gyenge minőségű.
2010. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint mégiscsak a drágább a jobb... legközelebb beruházok egy philip russelre, ha ez sem jó akkor maradnak a drágább farik.


Természetesen ha van véleményetek, akkor továbbra is írhattok nyugodtan..

2010. máj. 10. 18:07
 5/11 anonim válasza:
Cunda, Jeans club.. Ha osztrák határhoz nagyon közel laksz, akkor ott érdemes..
2010. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

már azthittem csak én jártam sz*rul a Levi's gatyákkal:S

nekem is a lábam között indult foszlásnak :S

2010. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtom,szerintem nézz egy tommy hilfiger gatyát,az nagyon jó.
2010. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

durva hogy van akinek szét jön a levis gatya.:(

Ha márkás ruhát akarsz olcsó pénzért...keress egy turkálót.Én eredeti cimkézett levist szoktam venni 2000 ft-ért..

2010. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is szétszakadt a lábam között a levis gatyám, kb 3 hónap után. nagyot csalódtam benne.amúgy meg egyetértek az előttem szólókkal, hogy hol vegyél farmert.
2010. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én a kínaiban vettem a farmerjaimat, és semmi bajuk
2010. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!