Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tesztet ajánlotok ami...

Milyen tesztet ajánlotok ami árban is elfogadható és melyik mennyi idő után mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
HCG Kb.700-800 ft körűl van és akár 3-4 hetes terhességet is kimutat.Sok sikert
2008. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gabriel,elég olcsó,és nekem 2 nappal a nemvárt mensi előtt kimutatta.Sok sikert!!
2008. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lily teszt,nem várt elött 5 nappal mutatta,igaz akkor még halványan.600Ft,Rossmanban is kapsz.Sok sikert.
2008. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

nnna ez az a típusú kérdés, amire igazán hasznos válasz nem adható, mert valószínűleg egyik válaszoló sem próbálta mindegyiket, és lehet, hogy ami az egyiknek bevált, az a másiknak nem.


Én csak azt tudom mondani, figyeld a dobozon az érzékenységét, 20-25-ös legyen maximum, bár a piacon a Clearblue kivételével mind megfelel ennek a kritériumnak tudomásom szerint. (az 50-es érzékenységű, de azt mondják, ennek ellenére jó mert más reagenst használ, de baromi drága. ) Ha olcsót akarsz, akkor ne kazettásat vegyél, hanem tesztcsíkot, egy kazettás tesz árából akár olyan tesztcsíkot is vehetsz, amiben két teszt is van ( pl Lilly, pregimax plusz, medilab, mind létezik kétdarabos kiszerelésben, így nem egyértelmű eredmény esetén ismételhető. kb 800-900 ft/2 db )

2008. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval értek egyet. Minden tezst jó,l az orvosok is rákérdeznek, mikor mész, hogy mi lett az eredmény, és adnak is rá... És szervezet és pisifüggő, hogy mit mutatnak!
2008. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Lilly már mensi ELŐTT 3 nappal kimutatta, hogy babás vagyok, és ha jól emlékszem 700 Ft volt.
2008. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!