Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen ruha nagyon "kihívó"...

Egy ilyen ruha nagyon "kihívó" temetésre?

Figyelt kérdés

[link]

Annyi különbséggel, hogy nem ennyire kivágott, és combközépig ér.

Egy olyan helyen lesz, ahol most nyár van, szóval nem nagykabáttal meg csizmával terveztem felvenni:)


2017. febr. 27. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
hát azért egy temetésen illene legalább térdig érőt ha már ruhát akarsz.. és nem dekoltáltat
2017. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha felveszel alá egy nadrágot, fölé meg egy zártabb kardigánt, akkor esetleg. De ez nem temetésre való öltözet, sem alul nem elég hosszú, sem fölül nem elég zárt - azért ha a bugyid meg a cicid kilóg, az igencsak kihívó!
2017. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

1 : és ha nincs neki? Senki nem kötelezheti, hogy külön ruhát vegyen. Különben leírta, hogy nem dekoltált.

Szerintem semmi baj nincs ezzel, valószínűleg egy meleg országban senki nem lesz nyakig beöltözve. Gondolom fiatal vagy, nem egy 40es nő, egyáltalán nem kihívó.

2017. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Körübelül a második csipkerészig kivágott az enyém. Combközépig érő ruhából pedig még nem láttam kilógni feneket.

Olvasd már el amit írtam először. Nyilván megrohadok majd nadrágban, meg zárt kardigánban 28 fokban.

2017. febr. 27. 19:06
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
22%
Harisnyával és kabáttal ok.
2017. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten, ez valami gyönyörű!

Ha esetleg ennél olcsóbban vetted, elárulnád, hol? :o :)

2017. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Londonban vettem egy vintage üzletben. Gondolom ezzel nem nagyon segítettelek ki :/ de szinte biztos vagyok benne, hogy neten (ebay pl.) lehet kapni ilyeneket tök olcsón.
2017. febr. 27. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Egy temetésen nagyon fontos, hogy alkalomhoz megfelelő ruházatot viseljünk. A hangsúly a konzervatív, visszafogott megjelenésen van. Ezzel fejezzük ki tiszteletünket az elhunyt és családja felé. Fontos, hogy a vállak és térdek takarva legyenek. Nem feltétlenül kötelező a fekete ruházat, megfelelő lehet a sötétkék, barna, sötétszürke szín is. Praktikus megoldás egy kényelmes cipő, amelyben hosszasan tudunk álldogálni, a magassarkú cipő nem ajánlott. Az általad kiválasztott, leírt ruha nem alkalomhoz illő, nagyon rövid és mélyen dekoltált. Hiába, hogy meleg lesz az idő, mégis egy temetésről van szó.

Megfelelő ruházat lehet például:


1. Fekete galléros ruha +

Fekete harisnyanadrág +

(Fekete, sötétszürke blézer)


2. Fekete garbó (betűrve) +

Sötétszürke szoknya +

Fekete harisnyanadrág


3. Fekete galléros blúz, ing (betűrve, teljesen begombolva) +

Fekete, sötétszürke szoknya +

Fekete harisnyanadrág +

(Sötétszürke pulóver, kardigán)


[link]


[link]


[link]

2017. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A második linkelt kép, az aztán konzervatív, véletlenül sem lóg ki a segge 😂


Kár volt itt kérdezni. Először tanuljatok meg olvasni, és szöveget érrelmezni. Ja aztán meg küldjetek már egy videót, ahol zárt kardigánban, kabátban álltok a tűző napon egy órát - de élvezzétek is nagyon!!!

Én meg felveszek inkább egy csadort, hátha azzal nem sértek meg senkit ;)

2017. febr. 28. 10:15
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, mit vártál? Véleményt kérdeztél, véleményt kaptál. Azt vártad volna, hogy mindenkinek tetszik a ruha és biztat, hogy vedd fel temetésre, de ez nem így működik. És a ruhát vedd fel, biztosan megszokták már a magamutogatásod.
2017. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!