Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a stílusról/öltözködésről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Az időre való tekintettel, most tavaszi- nyári szetteket nem linkelek.

Ékszerként egyszerű, kicsi fülbevalókat és nyakláncnak egy pici medálosat viselek.

Télen szövetkabátot vagy ősszel bőrkabátot hordok, általában válltáskával, de a hátizsákot se vetem meg ha olyan az összeállítás.

Az egyszerűbb szetteket egy sállal vagy fedora kalappal dobom fel (esetleg mindkettővel)

Kedvemtől függően öltözök, általában a nőies vonalat képviselem, de imádom a bakancsokat és a kényelmes viseletet. :)


Korotokat és nemeteket is kérlek írjátok le, előre is köszi, minden kritikát szívesen fogadok, amíg az normálisan van megfogalmazva.


2017. jan. 23. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
full átlagosak. ha jól állnak és alapvetően csinos lány vagy, akkor teljesen oké.
2017. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Én is kb így öltözök.
2017. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Hát nekem a gumicsizmáról a földtúrás jut eszembe"


Végre egy lánytól is azt hallom ami nekem eszembe jut:D

2017. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
XD Csak olyan fogja munkaruhának látni a gumicsizmát aki dolgozott már kertben:D
2017. jan. 24. 23:44
 15/21 anonim ***** válasza:

Jó hát igen, de nem hiszem el hogy még discovery-n se láttak kerti munkát végző emberen gumicsizmát:D

De mindegy akkor is elég igénytelen a gumicsizma, nem is a szépsége miatt lett kitalálva akár hogy cicomázzák, de emelt fővel ilyet hordani meg gondolom annyiba kerül mint 1 jobb csizma vagy bakancs ami azért félelmetes:D

2017. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én se értem azt aki utcára gumicsizmát hord (jó nyilván ha zuhogó esőben megy le vele a boltba és tiszta a csizma nem gáz), én pl azért akartam csipke mintás gumicsizmát venni mert vicces és ugyanannyi mint a sime fekete, akkor meg már akár még élvezhetem is a hordását :D
2017. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Teljesen atlagos, semmi extra. Kulonosebben nem tetszik, de nem is mondanam olet rossznak, en is inkabb a tomeg/tucat ruhaktol vagyok ki. Na azokat nem birom. Ami tetszett, az a fekete blezer, mert en is hordok blezereket, de nalad noisebben oltozkodom.
2017. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tucat, de attól függetlenül ízléses.
2017. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18/L

(#18 voltam)

2017. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ebben az osszeallitasban egyik szett sem tetszik igazan... de vannak olyan ruhak kulon a szettekben amik tetszenek.Osszesegeben nem rosszak,de nem is kepviselnek valami full jo,letisztult stilust...
2017. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!