Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a stílusról/öltözködésről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Az időre való tekintettel, most tavaszi- nyári szetteket nem linkelek.

Ékszerként egyszerű, kicsi fülbevalókat és nyakláncnak egy pici medálosat viselek.

Télen szövetkabátot vagy ősszel bőrkabátot hordok, általában válltáskával, de a hátizsákot se vetem meg ha olyan az összeállítás.

Az egyszerűbb szetteket egy sállal vagy fedora kalappal dobom fel (esetleg mindkettővel)

Kedvemtől függően öltözök, általában a nőies vonalat képviselem, de imádom a bakancsokat és a kényelmes viseletet. :)


Korotokat és nemeteket is kérlek írjátok le, előre is köszi, minden kritikát szívesen fogadok, amíg az normálisan van megfogalmazva.


2017. jan. 23. 21:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

A tisztánlátás végett: nem szeretnék olyan jellegű válaszokat, hogy "azt hordassz amit akarsz, ne törődj mások véleményével" stb. Nem várom el, hogy bárki is elkezdjen áhítozni, hogy "wáo milyen különlegesek", mert szerintem elég átlagosak. Egy-kettő talán az aktuális divatba is beleillik, de nem követem a divatot, ez csupán a véletlen műve. :D

Nekem ilyen a stílusom, ebben érzem jól magam és ha 10-ből 8 ember is írja hogy bénák, akkor is ezt fogom viselni. Szimplán érdekel, hogy idegenek vajon mit gondolnak. :)

Ui: harisnya és magassarkús (vagy egyéb) fétises üzenetekre nem fogok reagálni, azonnal tiltólistára kerül az illető!

2017. jan. 23. 21:21
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Csinos, kényelmes, néhol laza, de mégis nőies. Nekem tetszik. :) Bár szerintem valóban nagyjából ez az átlag, és úgy vettem észre hogy a többségnek ez tetszik.

16/L

2017. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Nem rosszak, de hiányolom a cipőket, és szoknyákat. Főleg, ha alkalmi viseletről van szó. Ezek is hozzátartoznak a nőies viselethez. Tudom, hogy most a csizma és a bakancs a divat, nem is ellenzem de ez nem igazi női viselet. Inkább egyenruha. Pl. a drapp kabáthoz is cipő illene, mert az inkább tavaszi, mint téli darab.

Mi még a 50-es, 70-es években is nőiesebben öltözködtünk.

82/N

2017. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

2es: 82? Wáo ilyet se láttam még ezen az oldalon (nem sértés) "cipő" alatt pontosan milyenre gondolsz? Csak mert én minden zárt lábbelit cipőnek hívok:D

Vannak ott bőven szoknyák, inkább azokat hordok télen is, csak az oldalon ahol összeállítottam a szetteket, nem voltak azokhoz hasonlók mint amiket hordok.

2017. jan. 23. 21:56
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan... elegánsan kényelmes, semmi extra de jól variálható.

Én személy szerint kifejezetten szeretem a zárt cipőket, egy csizma vagy bokacsizma is lehet szép és nőies, na meg engem pl kifejezetten zavar ha a bokámnál nem tart a cipő és valamiért azt se szeretem ha a nadrágom alja látszik, mindig betűröm a cipőmbe.

2017. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Cipő alatt a magas sarkú körömcipőt(alkalmakra), vagy a félcipőket értem. Ezek lehetnek lapossarkúak ( ma balerina cipőnek nevezik), vagy trottőr sarkak is.
2017. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy fiúk/férfiak véleményére is kíváncsi vagy-e de írok.


Szerintem jó ruháid vannak, vagyis nekem tetszenek ami épp nem jön be az a tipikus divat cucc: sárga bakancs, virágos gumicsizma, illetve a farmerdzseki.

Nem lábfétises meg harisnyafétisesként én a szoknyát szeretem a lányokon mert szerintem az olyan ,,lányos" de pl. amiket te linkeltél azok nekem személy szerint összeállításban is tetszenek.

Habár nem látszik a nadrágokon de bízom benne hogy nem boka fölé ér az összes, és ahogy látom nem is szakadt egyik se ami most divat.


Igazából jó látni hogy van még olyan lány aki sima egyszerű letisztult de szép ruhákat hord nem csak fuckos pólók meg LV-s táskát vagy épp óriási mintás sapkákat kabátokat.

Az 20 alatt sok lány nem öltözködik így szóval jó látni hogy van ilyen:)

2017. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát körömcipő ilyen időben nem hiszem hogy helytálló lenne :D


Az a virágos nem gumicsizma, hanem fűzős bakancs :)

És igen tömegcucc a sárga bakancs, de előfordul hogy épp az tetszik ami divatos, de nem a divatkövetés miatt vettem.:) Köszönöm a véleményt

2017. jan. 24. 11:25
 9/21 anonim ***** válasza:

Értem akkor nekem ez még új:)

Azért hittem csizmának mert felénk ez van/volt inkább elterjedve

[link]

2017. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nekem a gumicsizmáról a földtúrás jut eszembe, ahhoz meg nem flancolok hogy virágos meg masnis legyen:D
2017. jan. 24. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!