Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, mi a véleményetek a...

Fiúk, mi a véleményetek a fiús öltözködésről egy lány esetében?

Figyelt kérdés

Főként fiúk válaszát várom, de természetesen lányok is válaszolhatnak. :D

Tehát, mi a véleményetek arról, ha egy lány fiúsan öltözködik?

Pár példa:

[link]

[link]

[link]


Gondolom nyilvánvaló,hogy rólam van szó, tehát személyes rész, hogy amúgy nagyon tetszenek a nőies, divatos ruhák, csak nem érzem bennük jól magam.

Előre is köszönöm a válaszokat.:D 17/l



2017. jan. 14. 23:48
1 2
 1/18 anonim válasza:
95%
Nekem tetszik az ilyen öltözködés a lányoknál :D Jobban bejön, mintha nőiesebb lenne a ruha egy lányon, szerintem vagány :D
2017. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:D
2017. jan. 15. 00:11
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Én kifejezetten visszataszítónak találom. Bocsi.

16F

2017. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Lány vagyok, nekem a második és a harmadik tetszik a kabát nélkül.
2017. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem fiús, mármint e képen skinny farmer, tornacipő és egy póló van ,tudtommal ez hétköznapi viselet mindkét nem számára. Vagy csak az számít lányos öltözetnek ha szoknyát/magassarkút/blúzt hord valaki? Szerintem ilyen ruhában a "lányos" lányok is járnak néha.
2017. jan. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem fiús, ez hétköznapi.
2017. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem törődök vele, hisz sokan járnak így, inkább az zavar, hogy a fiúknál ha a skinny nadrágon kívül vmi csajosat felvenne, akkor egyből furcsállnák, hominak néznék.
2017. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorlatilag minden mai csaj így öltözködik, szóval ha tetszik, ha nem, ezt kell elfogadni.
2017. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként a normál (nem szaggatott) farmer sem tetszik lányokon, nagyon nem kedvelem ezt a "majmolós" stílust, szóval az én véleményem ebben a megközelítésben irreleváns.

Előző voltam.

2017. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 A sima farmernadrág nem majmolás, ezer éves dolog. Az már majmolás mikor a térdénél ki van vágva két csík és minden második emberen az van. Vagy ha már ez is utánzás akkor járjunk bársonynadrágba?
2017. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!