Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az a magasság, ami felett...

Mi az a magasság, ami felett inkább mellőzze egy lány a magassarkút?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért lettem lepontozva.Egy 170 centis lány magassarkúban már 180.Minél magasabb,annál kevesebb az esélye,hogy leszólítsa egy fiú.Szóval nem kell a toronyból felhőkarcolót csinálni
2016. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
170cm miota torony kis csillag?!:Dmi van irigy vagy?szerintem nyugodtan vegyel fel mert ugy fogsz kinezni mint egy modell en a 175cmhez siman felvennek egy jo kis magassarkut;)
2016. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem torony,de a magasság elijeszti a fiúkat.Nem tudom,miért akar minden lány olyan magas lenni,mikor köztudott,hogy a fiúk sokkal jobban kedvelik,a kis,aranyos lányokat
2016. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen a kis aranyos kicsi lanyokat?!en is kedvelem oket nem is egy nalam alacsonyabb baratnom van de miert lennenek alacsonyabbak lehet h te nem vagy az csak azt hiszed magadrol;)egy magas lany is lehet aranyos ja meg nem csak alacsony pasik vannak a foldon:)
2016. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
180 centisen már a magasakat is elijeszti
2016. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Cuncikam honnan tudod?szerintem maradj a te színteden azaz a 150cmesek szintjén pls köszi:*
2016. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!