Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt most miért? Nemértem. O. O

Ezt most miért? Nemértem. O. O

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és elkezdtem melltartót hordani (ráadásul nem is nagy, 75/A) és ma felvettem suliba. (mellesleg hétvégén kaptam a melltartót) Bemegyek, és mivel rövid a hajam, ezért ugye semmi sem takarta a mellemet...Nem is kivágott póló volt rajtam, csak egy sima fehér...És egésznap ha beszélgettem valakivel, akkor az tök ellenséges volt velem, mintha nem is én lennék. Megmindenki flegmázott. Aztán tesin, ott voltam az öltözőbe, és nem látták hogy bent vagyok. Erre ennyit hallok az állítólagos 'barátnőimtől':

"Láttátok a *nevemet nem írom ki, de rólam van szó* melltartóját? Dik, mekkora már? Azthiszi van neki olyan nagy? Egy deszka az egész csaj...Minek hord?" és hasonlók, a többiek meg helyeseltek. Amúgy ezt a legnagyobb mellű csaj mondta. A többiek is elég deszkák, van aki csak 70 A -sat hord, és neki bezzeg sose szóltak be.


Na most...Valaki elmondaná, hogy ez mi, most ez miért van? És hogy most rossz vagyok, mert már hordok melltartót? Anyum javasolta, mert ő is ilyen korában keuzdett, ugyaníyg 75/A-val...


2010. ápr. 26. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

South Park: Bebe dudái

Viccen kívül mondom, hogy nézd meg, és megérted!

2010. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mongyuk én srác vagyok de ezt még én is tom

a nők azért irigykednek egymésra ilyenkor mert ez a serdülőkor velejárója nem te vagy rossz csak a többiek féltékenyek mert amíg nem hortál melltartót addig nem volt feltünő a srácoknak hogy már neked is van melled és ezért a többi csajszival voltak elfoglalva most hogy neked is szükséged van a meltartó használatára azóta a srácoknak is feltünhet hogy neked is elkezdett átalakulni a tested és a többi csaj féltékeny mert a legnagyobb mellű csajra azt mondják: akkora csöcse van mint egy tehénnek viszont neked biztos olyan a mellméreted hogy az több pasinak is tetszik ezért irigyek rád a csajok ne csügedj hord a meltartót külömben lógni fognak a cickóid és szard le a többi csaj véleményét ha meg nagyon basztatnak akkor hívd őket oda egy pasihoz hogy szerinte kinek van jobb melle ez mindig bevállik cscs sok sikert 23/F

2010. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nyugi el fog mulni hogy csúfoljanak az én osztályban is ez volt most meg minden csajnak van és segítünk egymáson bámi női ügy lenne
2010. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt,bár én 5.végén utolsó 1 hónapban kezdtem el 75/A-val.Engem is basztattak,de most már így 6.végére megszokták.Amugy sztem is hord bátran,ne törődj az irigykedőkkel:)
2010. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

22:30 - már láttam legalább 20x, de az más azért szerintem. xD

14:56 - köszi a hasznos választ. :) mostmár legalább értem :D amúgy akkor közrejátszhat, hogy nekem votl meg először közülünk az első csók, és ilyen komolyabb kapcsolat, pedig nem is hrdtam, és félnek, hogy most melltartóval meg még több lesz...vagy ilyesmi?

2010. ápr. 27. 18:12
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
hülye kis irigy csitrik xD xard le őket..^^.
2010. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!