Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt most miért? Nemértem. O. O

Ezt most miért? Nemértem. O. O

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és elkezdtem melltartót hordani (ráadásul nem is nagy, 75/A) és ma felvettem suliba. (mellesleg hétvégén kaptam a melltartót) Bemegyek, és mivel rövid a hajam, ezért ugye semmi sem takarta a mellemet...Nem is kivágott póló volt rajtam, csak egy sima fehér...És egésznap ha beszélgettem valakivel, akkor az tök ellenséges volt velem, mintha nem is én lennék. Megmindenki flegmázott. Aztán tesin, ott voltam az öltözőbe, és nem látták hogy bent vagyok. Erre ennyit hallok az állítólagos 'barátnőimtől':

"Láttátok a *nevemet nem írom ki, de rólam van szó* melltartóját? Dik, mekkora már? Azthiszi van neki olyan nagy? Egy deszka az egész csaj...Minek hord?" és hasonlók, a többiek meg helyeseltek. Amúgy ezt a legnagyobb mellű csaj mondta. A többiek is elég deszkák, van aki csak 70 A -sat hord, és neki bezzeg sose szóltak be.


Na most...Valaki elmondaná, hogy ez mi, most ez miért van? És hogy most rossz vagyok, mert már hordok melltartót? Anyum javasolta, mert ő is ilyen korában keuzdett, ugyaníyg 75/A-val...


2010. ápr. 26. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

én se értem..

xard le őket............

2010. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a kérdés az hogy tényleg nagy-e rád a melltartó vagy jó méret
2010. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nekem is kicsik a melleim de még nem szóltak le, am meg ne érdekeljenek az ilyen csajok

nekik nehezebb lesz a sportban

csak úgy doing-doing

2010. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is beszólt a barátnőm, hogy mért hordok melltartót, de nem vettem magamra...

15/L

2010. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne halld meg,különben ők már hordanak?De lehet hogy csak irigykednek
2010. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nézd a jobbik oldalát, már csak pár hónap van a suliból, azután gondolom mész gimibe ;)

A beképzelt riban.cokat meg sz@rd le..., és igen is hordjad azt a melltartót :D legyél büszke magadra

2010. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

19:57 - egyáltalán nem nagy. megkockáztatom hoyg kicsi, mert szorít. :\

20:14 - igen ők hordanak...már lassan 1-2 éve van aki 4, de mindenki hord már rég óta. Csak én kezdtem most, meg egyik JÓ barátnőm...

2010. ápr. 26. 20:20
 8/16 anonim ***** válasza:
minden csoda 3 napig tart :) majd hozzászoknak, hagyd a fenébe. de csakhogy tisztázzuk, a 75A nem nagyobb mint a 70A mivel mindkettő A-s :D a szám csak a hátad kerülete :)
2010. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, de az mégiscsak kisebb, de akkor mért engem szekálnak?
2010. ápr. 26. 21:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Szánalmasak.. ne figyelj rájuk én is 14évesen 75A-val kezdtem.
2010. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!