Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha tehetősek lennétek, vásárol...

Ha tehetősek lennétek, vásárolnátok luxusüzletekből, mint például a Gucci?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 14:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%
Hát hogy milyen világ az, ahol emberek, akik képesek leírni egy olyat, hogy "A szabásuk, az anyag, minden nagyon minőséges", olyan pozícióba kerülhetnek, amiből Guccira meg hasonló luxusmárkákra futja..? "Minőséges". Az b+, mint a fogalmazási képességed. :D
2016. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
47%
31: Arra nem is gondolsz, hogy az ember nem mindig ügyel arra, hogy hogyan fogalmaz, igaz? :) Ez legyen a legnagyobb probléma, ha netán időnként rosszul ír az ember, habár ahol én élek, ott ez nem helytelen. ;)
2016. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Én ha megtehetném biztosan vásárolnék dizájner ruhákat, cipőket, táskákat. Vannak teljesen hétköznapi darabok amiket lehet hordani ugy mint mást, vaaki mondta hogy ugyan olyan minőségűek mint az olcsóbb fast fashion márkák de ez persze nem így van! Azért annyi amennyi mert minőségi, meg persze dizájner és egyedi.
2016. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
64%

A tehetősebbek között is vannak olyanok, akik szeretnek ezen "flancolni". Persze, lehet a minőségre fogni, meg a megjelenésre, a magabiztosságra. Ugyanakkor azért mégis élvezik, hogy esetleg egy milliós-öltöny van rajtuk és érzik, hogy a ruha teszi az embert. Vannak a hozzám hasonló idióták azonban közben, akik szakadt (még csak nem is Converse) tornacipőben, 6 éves farmernadrágban és kinyújt zenekaros pólóban begördeszkáznak a munkahelyükre, ami az övék. Hogy miért? Mert vannak, akik keresztül tudnak lépni azon, hogyha te gazdag vagy, akkor feltétlenül sokat is kell költened.

Engem a hideg kiráz, amikor belépek egy üzletbe és már rámrepül két eladó, "hogy miben segíthet", meg lesegíti rólam a kabátot stb. Tékozlásnak érzem, hogyha valaki kiad 2000 eurót egy kabátra a neve miatt. Az már mellékes, hogy ezek a termékek nagyrészt ugyanúgy szétmegy, mint az olcsóbb társaik (a rekordom 3, egyedileg tervezett hátizsák volt fél év alatt).

A Gucci, LV és társaik egyébként sem az én stílusomat tükrözik (túl fiús vagyok hozzá) és kényelmetlenek mondjuk 16 óra munkához, akárki, akármit mond.

23L

2016. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 1. 07:29
 36/37 anonim ***** válasza:
Az Yves Saint Laurent egyik táskája iszonyatosan tetszik, egy olyanra biztosan beruháznék, illetve biztosan lenne egy-két minőségibb alapdarabom, de nem hinném, hogy csak luxusmárkáktól vásárolnék, ugyanúgy bemennék a H&M-be és a Mangoba is, ahogy most teszem.
2016. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Igen. Hálistennek megengedhetem magamnak hgy néha vásároljak is:)
2020. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!