Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha tehetősek lennétek, vásárol...

Ha tehetősek lennétek, vásárolnátok luxusüzletekből, mint például a Gucci?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 14:44
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Lehet pár cuccot vennék, de biztos nem Guccit vagy ilyesmit. Azt a dagadt szivaros csalók hordanak. Nekem nagyon nem jönnek be az ilyen cuccok, főleg nem azok, amik nagyban mutogatják neked mire is van pénzed. Nekem fontos, hogy jól tartson és jól is nézzen ki. BAPE, PALACE, SUPREME inkább. Lehet azok sem tartósak, de legalább jól néznek ki. Olyat biztos nem vennék amin nagy bolond betűkkel van feltüntetve hogy "gazdag vagyok vaze"
2016. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
h
2016. aug. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen helyen dolgoztam.Ha megtehetném akkor sem vásárolnék,mert a haszonkulcs amivel dolgoznak az sértő szerintem.És a minőség sem elkáprásztató.Sok snob is a másik snob feje után megy azért veszi, nem azért,mert annyit ér.
2016. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Hát nem mindbe mennék be, de igen vásárolnék🤑🤑
2016. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
100%
Próbaként talán, csak hogy lássam, mennyire tartósak, milyen minőségűek. De akkor is inkább valami olyasmit, ami nem megy ki olyan hamar a divatból...
2016. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
86%
Első, amit tisztázni szeretnék, az az, hogy nincs minden luxus ruhán nagy márkajelzés. A Guccinál pedig lehet olyan cipőket is venni, amin ott a jel, mint a LV, de ugyanaz a modell van mindenféle jel nélkül is. Rendszeres vásárló vagyok a Guccinál, Chanelnél, LV, Pradanál, Ralph Laurennél, Tommy Hilfigernél, Hugo Bossnál, stb. Az pedig, hogy semmiben nem különbözik, mint valamelyik olcsó cucc, egyenesen felháborító. Ezeknek a ruháknak nem a márkanév miatt van ilyen áruk, hanem a minőség miatt. A szabásuk, az anyag, minden nagyon minőséges. 2006-ban vettem Louboutin cipőt, imádom és rengeteget hordom, soha egyszer nem lett tőle hólyagos a lábam. A felsők, kabátok, nadrágok is mind nagyon sokáig tartanak, nem fakulnak ki, nem ritkul az anyag, stb. Természetesen vannak olcsóbb ruháim is, a H&M-ben is vásárolok, de a munkám megköveteli a tökéletes öltözetet és ebben a körben erre szükség is van. Nekem ezek a ruhák nem státuszszimbólumok, az emberek nem is tudják mi van rajtad, ha nincs akkora jel rajta, hogy ne tudjanak átnézni rajta. Szóval igen, vásárolok ott, amióta megengedhetem magamnak. :)
2016. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jómagam nem engedhetem meg magamnak, hogy luxusüzletekben vásárolják. A legdrágább ruhám Sugarbird márkájú volt. Az ár alapján viszont feltételezhető, hogy nem akármilyen minőséget kínálnak. :)
2016. aug. 21. 19:11
 28/37 anonim válasza:
Nekem egészen kifinomult orrom van rá, hogy a polcról a legdrágább ruha, cipő, akármi tetsszen meg, aztán csalódottan tegyem vissza, hogy hát ennyit ezért nem adnék érte. Vettem már nagyon drága holmikat életemben, de mindig sok-sok vacilálás, számolgatás után. Engem nem a drágasága, vagy a márkája fog meg, hanem a szépsége és a minősége. Ha sok pénzem lenne, akkor nyilván lelkiismeretfurdalás nélkül vennék meg mindent anélkül, hogy az árcédulát nézném. Néha nagyon olcsón lehet szuper, noname dolgokat vásárolni, ezeket akkor is megvenném, ha teli lennék mint a liter! :P Mert nem az ár számít, hanem hogy mennyire tetszik. Viszont ezeket az agyonhájpolt boltokat (lv, gucci) kerülném. Mintha azt reklámoznák, hogy ide nézzetek, nekem ilyen sok pénzem van!
2016. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
37%

#26

És a munkád azt nem követeli meg, hogy ismerd a "minőségi" szót?

2016. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
16%
29: Nem egészen értem, hogy mire próbálsz célozni.
2016. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!