Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha tehetősek lennétek, vásárol...

Ha tehetősek lennétek, vásárolnátok luxusüzletekből, mint például a Gucci?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 14:44
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Nemrégiben ráakadtam a net-a-porter nevű oldalra, ahol mindenféle dizájnercuccot árulnak. :) Nagyon szépek, habár szerintem 1600 euró túlzás egy ruháért..
2016. aug. 16. 14:46
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Persze,vásárolnék

De jelenleg ha ránézek egy drága bolt kirakatára,inkább siratófal számomra:D

2016. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyáltalán nem tetszenek az ilyen cuccok, szóval nem.
2016. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 16. 14:53
 5/37 anonim ***** válasza:
38%

Egyáltalán nem. A luxusüzletekben ugyanúgy gyenge minőségű vackokat árulnak, csak épp van rajtuk egy felirat,ami jó drágává teszi őket. Inkább militarista boltban vásárolok, az ott vett málhamellény 15 évig is minden további nélkül kibírja, ennyi idő alatt úgy 8 váltásnyi "márkás" ruha megy tönkre. De ugyanez igaz a kabátokra, nadrágokra, egyebekre. Lehet, hogy nem követik a divatot, de tartósak és védenek az időjárástól. Amennyire én tudom, ez a ruha funkciója.

Hogy egyeseknek meg státusszimbólum, az az ő dolguk. Az ő pénze, arra pisálja el, amire akarja.

2016. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%
Igen, szerencsére meg is tehetem, vásárolok is! :)
2016. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
A Gucci nem stílusom, viszont egy Chanel kabátkát szíveden elhordanék. Ha annyi pénzem lenne, hogy olyan természetesen vásárolhatnék ott, mint most a H&M-ben, akkor igen, vásárolnék.
2016. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vásárolnék. Sajnálnám rá a pénzt. Egyrészt sosem tetszettek a nagyon márkás boltok kínálata, szerintem rondák és fennhéjázónak tartom a hatalmas logókkal ellátott darabokat. Minőségileg nem tudom megítélni, de a hallottak alapján semmivel sem jobb, mint egy 200 ft-os turis ruhám ami szintén márkás, csak nem ilyen Gucci és társai típusú...

Aki megteheti és meg is akarja, annak egészségére. Én biztos hogy ha annyi pénzem lenne, az állatmenhelyeken segítenék. Én többre tartom az állatokat, mint egy márkás kabátot.

2016. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Mivel nem vagyok tehetős, ezért most eszembe sem jut, hogy bemenjek egy ilyen üzletbe (egyébként alulöltözöttnek is érezném magam ott benn, kábé, mint Vivan a Micsoda nőben), de ha sok pénzem lenne, biztos körülnéznék ott, persze. Mondjuk valószínűleg nem vásárolnék ott semmit, mert alapvetően nem izgatnak a márkák, a legmárkásabb cuccom egy Polaroid napszemüveg, az is 10 éve megvan. Nem is igazán értek a ruhákhoz, csak az érdekel, hogy jól álljon, csinos legyen, jól érezzem magam benne. Hogy mi van ráírva, Gucci vagy Nike vagy semmi, hát az nekem hótmindegy.
2016. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek! :)
2016. aug. 16. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!