Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvennétek ezt a Gucci cipőt?

Megvennétek ezt a Gucci cipőt?

Figyelt kérdés

Most elsősorban a knézetére szólóan szeretnék választ kapni és nem az ára miatti meg vennétek vagy sem..

[link]


2015. dec. 25. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg az oldala miatt. Szerintem olcsó kinézete van.
2015. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem egész jó, simán
2015. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem venném meg, nem tetszik
2015. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóm van nőiben! :) Nyáron vettem, nagyon szeretem! De a Gucci cipőkkel egyébként is meg vagyok elégedve, kényelmesek, valóban minőségi darabok!
2015. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem. szerintem nem szép. biztos van jobb cipőjük is.

az a minta, meg a hátulja nem jön be. meg alapból szerintem nem néznek ki jól azok a cuccok, amikről egyből megmondod hogy hol vette az illető. ez olyan megjátszós nekem. és bár azt mondod az árát hagyjuk, szerintem ennyiért ez a cipő semmi különös.

2015. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezzel a cipővel szemezgettem nagyon,kiváncsi voltam élőben milyen lehet. Aztán valamelyik nap az Andrássy úton mászkált egy 30-as csávó messziről egy bézs vászon cipőnek tűnt,közelről láttam,hogy milyen. Mondjuk távolranem látok jól,lehet,hogy más messzebbről kiszúrja.

A hátulja az annyira mekem sem tetszik,viszont a nadrág eltakarná, vagy ott van a rövid szárú.

2015. dec. 26. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!