Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne olcson stilust...

Hogyan lehetne olcson stilust váltani?

Figyelt kérdés

szeretnék ilyen csö gatyás convershez hasonlo cipöket hordani

de némivel olcsoban mind ahogy hallotam árakat hogyan lehetne olcson beszerezni cucokat max kezdö alapnak 10000 ft áldozok lehetséges irjatok mi menyi :S kb de nagyon olcson nem muszály a márka:S


2010. ápr. 9. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
egy dologra szánsz 10.000-ret vagy egy egész "stílus megvásárlásához". Mert ha az utóbbi akkor az nem nagyon fog kijönni tíz ezerből, mivel egy ilyen converse-s cipő vagy mit tudom én alapjában véve 10000 fölött van. ..
2010. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olcsón akarsz cuccokat venni, ajánlom az Ázsia Centert [15.kerület, a Pólus Center mellet] , valamint a C&A- t!
2010. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát én ilyenekre gondoltam csö gatya,polok,meg cipö ami fontos hogy legaláb gatya egy kijöjön meg cipö de nem tul szar azoka torna cipösök nem muszály hogy convers legyen csak olyasmi legyen:É
2010. ápr. 9. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Turkálók
2010. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!