Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílust szeretnék váltani,...

Stílust szeretnék váltani, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szóval stílust szeretnék váltani. Szeretnék nőies lenni, és olykor-olykor laza is. Milyen ruhákat és cipőket vegyek? Magas vagyok és hosszú lábaim vannak a combom egy picit vastagabb, de nem vészes egyáltalán mivel sportolok. Csípőm szélesebb, de nem olyan durván. nagyobb mellem van:) olyan lán vagyok akin van egy kicsi amit fogni lehet. Barna szemem van és barnás hosszabb hajam :) Linkeljetek meg véleményeket :)

Mindent előre is köszönök :)


2011. jún. 19. 14:36
 1/6 anonim válasza:
0%
Ez egyszerű húzd fel ezt a ruhát: [link]
2011. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát, szerintem mindenképpen szerezz be egy csini tornacipőt (nekem pl párducmintás van)

,de emellett vegyél egy magassarkút is,hogy kombináld.

Esetleg olyan kis topánkát is vegyél ha szereted.

Szerintem vmi csinos felső, egy farmerrel és magassarkúval egyébként egyszerre laza mégis csajos..

2011. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdésként vegyél egy-két skinny jeanst, szerintem az jól állna és néhány egyszerűbb, de nőiesebb pólót.Pár karkötő, nyaklánc, esetleg gyűrű.Cipőnek valami kis fűzős (vászon)cipő, ezek között akadnak nőiesek, tornacipő, balettcipő, saru vagy magassarkú,d e mivel magas vagy szerintem nem szükséges.
2011. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én is most akarok stílust váltani,eddig mindig tök egyszerűen,sőt néha slamposan öltöztem,farmert,meg pólókat viselek,se kiegészítők,se semmi,1 db szoknyám/ruhám sincs,magassarkúm is csak az ünneplős.

Megpróbálok neked tanácsot adni:

-a leírtak alapján szép,nőies alakod lehet,magas vagy,hosszú lábakkal,izmos combokkal,kerek csípővel,nagy mellekkel....ennél jobb nem is kell:)

-most hogy itt a nyár,vehetnél 1-2 ruhát,maxi vagy mini,neked mindkettő nagyon jól állna.Kánikulában is tökéletes,városnézéshez is,vagy csak leugrani benne a strandra.Mivel magas vagy,ezért a nagy,feltűnő minták biztosan jól állnának rajtad:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezekhez én egy sarut vennék fel,nagy szalmakalappal,napszemüveggel,1-2 kiegészítő:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

-nagyon divatos most a virágminta,cipő,ruha,szoknyák,fölsők,kiegészítők....én ezekből beszereznék 1-2 darabot.pl.egy virágmintás szoknya,egy egyszerű felsővel,és néhány színes kiegészítővel nagyon jól nézne ki:)

[link]

[link]

[link]

[link]

Színes kiegészítőkkel bármilyen unalmasnak tűnő ruhát fel lehet dobni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


-A nőies stílushoz nem feltétlen kell magassarkú,persze nem árt,ha van belőle néhány párod,egy klasszikus fekete,egy piros,egy mintásabb,vagy egy barna,mindegy:)

-Figyelj arra,hogy egyszerre csak 1 dolgot hangsúlyozz ki,értem ezalatt,hogy ne tedd ki a kirakatba a melleid egy miniszoknyával és tűsarkúval párosítva,mert az már közönséges.Ha mélyebben dekoltált felső van rajtad,ahhoz inkább hosszabb szoknyát,vagy nadrágot viselj,de ha a lábaid akarod közszemlére tenni,akkor zárt felsőt válassz.

-Figyelj rá,hogy ne lógjon ki a melltartód/bugyid sehol sem,és ha fehér,ujjatlan felső van rajtad,de piros melltartót vegyél fel hozzá,hanem fehéret,vagy testszínűt.Ha kicsit kilátszik a pántja,az nem gáz,de ne legyen nagy eltérés,és csőtoppokhoz pedig nyakba akasztós szilikonpántosan javaslom,vagy inkább pánt nélküli melltartót.

-Figyelj oda,hogy mindig legyél ápolt,a hajad ne legyen zsíros/korpás,töredezett,a körmöd is legyen ápolt,nem feltétlen kell 5 méteres műköröm,az is jó,ha le van vágva rövidre,és sima,átlátszó lakkal ki van festve,vagy pirossal.

-Ha unod a frizurád,menj el fodrászhoz,és kérd ki a véleményét,hogy mi az ami jól állna neked.Esetleg hajcsavarókkal,vagy hajsütővassal tehetsz bele szép hullámokat,vagy viselhetsz színes hajpántot,kendőt...stb.


Remélem tudtam adni néhány tanácsot,egyébként pedig:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elképesztően köszönöm az ötleteket. nagyon aranyosak vagytok,hogy írtatok. Utolsó neked kiemelten köszönöm a sok jó oldalt és ruhákat nagyon rendes vagy :)
2011. jún. 19. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit!:))
2011. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!