Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnek stilust valtani?

Hogy tudnek stilust valtani?

Figyelt kérdés
23 eves lany vagyok. Mar evek ota allandoan csak a farmer-polo-sportcipö a stilusum, es egyszerüen mar rosszul vagyok töle. Szeretnek egy teljesen radikalis valtozast, nöies, szexis, komoly stilusra (inkabb csak komolyabb :) ). Milyen ruhakat, markakat, frizurat, sminket ajanlanatok? Szörnyü, hogy mindneki 17-nek nez... (tudom ennek kesöbb örülnek, de most baromira nem, mert sok helyzetben emiatt hatrynban vagyok), viszont többnek sem szeretnek latszani a koromnal! Kerlek segitsetek, minden apro segitsegnek, trükknek, praktiknak örülnek!!!
2009. márc. 5. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en szivesen segitek de tudnom kene,h mik a `parametereid`? magas vagy? alacsony? testalkat? haj? :)
2009. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
atlagos testalkat, kb 172 centi vagyok. A hajam az kb jo, csak nagyon törik, barna vall ale erö hajam van, tepett, oldalra fesült frufruval, fokozatosan vagva, a hosszu hajhoz ragaszkodom. A szineim is kb barnak, barna szem, könnyen barnulo bör, bar most tök feher vagyok :) köszönöm a segitseget :) nem tudom, hogy eleg-e ennyi "pontositas" vagy szükseged van-e meg valami informaciora :) ?
2009. márc. 5. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kezdetben kezdj el magassarkú, vagy törpetűsarkú, de mindenképp valami nőies cipőt hordani. Ez még a farmert is elegánssá teszi, ráadásul a tartásod is jobb lesz tőle.
2009. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ebböl következik a következö kerdesem: hogy lehet megtaulni rendesen magassarkuban jarni? Lehet, hülye kerdes, de gondolom ez is tanulhato... gyönyörü magassarku szandaljaim vannak (bar ez most nem aktualis), de meg sosem voltak rajtam, mert egyszerüen olyan csunyan megyek benne, es hogy öszinte legyek, en nagyon csunyanak talalom, amikor egy lany felveszi a magassarkujat, es nem bir benne menni... illuziorombolo, es az az ember erzese, hogy megjatsza magat, nem illik hozza... nem?
2009. márc. 5. 11:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

oltozkodes teren,mivel magas vagy szinte barmit felvehetsz, Mivel sokat voltal farmerban nehez lesz atszoknod a szoknyara. En szeretek felvenni csofarmert, egy feszlos polot (egyszinut, derek ala erot) es egy zakot + magassarkut. ezt kiegeszitem vagy egy hosszu nyaklanccal es karkotovel, vagy egy logos fulbevaloval + karkotovel.

Vagy felvehetsz egy farost egy inggel. a lenyeg a kiegesziton van,mindig vegyel fel ovet, meg ekszereket azzal konnyen fel tudod dobni a ruhaidat.

A sminkkel kapcsolatban a lenyeg,eloszor is,h meg kell tanulnod a technikakat. Ha beutod a Youtube-on,h ` make up` tobb ezer videot talasz,ami vegigvisz a lepeseken.pl:


http://www.youtube.com/watch?v=unhA99f5T0Q

http://www.youtube.com/watch?v=shpZ47Mvxfg&feature=channel


http://www.youtube.com/watch?v=OB8nfJCOIeE&feature=channel


http://www.youtube.com/watch?v=T6QH4AKhOFk



A hajadon ne valtoztass, es ne vagsad le (en is hosszuhaj parti vagyok)

2009. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tanultam meg magassarkuban jarni,h eloszor rovidebb tavu utakat tettem meg benne, pl levittem a szemetet ;), vagy elmentem boltban. A lenyeg,h ne siess,mert akkor tenyleg hulyen tud kinezni. Ha van idod, kenyelmesen setalj el benne valahova. Eloszor csak setalj, akkor raerzel a megfeleo tempora es akkor tudod korrigalni a mozgasod.
2009. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, pont ilyen reszletes valaszokat vartam :) szuper, tenyleg nagyon köszönöm!

Aki a youtube-os hiavtkozasokat küldte: nem vagy veletlenül Bp-i?

2009. márc. 5. 12:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajna nem:( Londonban elek ( egyebkent pecsi vagyok )
2009. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pedig pont meg akartam kerdezni, hogy ha haza terek kis hazankba, 6 het mulva, akkor nem tudnal eljönni velem vasarolni, de akkor ugy latom targytalan :(
2009. márc. 5. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nezz esetleg itt korul : www.asos.com

Az a jo benne,h ha tetszik pl egy ing,vagy egy farmer,..., ahhoz ajanl hozza illo kiegeszitoket. Ha megtetszik vmi megrendelheted, vagy legalabb lesz egy tampontod,h milyen tipusu ruhakat keress.

2009. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!