Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk és Lányok tudnátok...

Fiúk és Lányok tudnátok segíteni a véleményetekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Farmert szeretnék rendelni lehetőleg szűkebb fazont mivel ez a divat és ezeken a nadrágokon gondolkozok hogy meg kellene rendelni :)

Mi a véleményetek róla melyik jön be a legjobban? az első nekem nagyon tetszik de olyan lányos :DD


1: [link]


2: [link]


3:

[link]


4:

[link]


5:

[link]



2016. ápr. 28. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezek H&M-es nadrágok és még azt szeretném megtudni hogy mi lenne az én mélretem a H&M-nél mivel azt mondták hogy ha rendelek akkor a méretekre figyeljek oda, valóba oda kell figyelni mert már rendeltem v nyakú pólót és XS-es méretű kellett vagy is az volt rám jó, amúgy meg a kínaiba L-M a méretem :D kínai nadrágba meg 30-as de itt vajon hanyas lehet az én méretem? :D 172cm magas és 60-65kg közt vagyok :)
2016. ápr. 28. 09:31
 2/9 anonim ***** válasza:

De miért netről akarod rendelni? Az nagyon lutri, ha nem jó aztán meg vesződhetsz a visszaküldéssel, cseréltetéssel, aztán lehet hogy a cserélt sem lesz jó...


Én ruhát, cipőt kizárólag boltban veszek. Így is van, hogy 6-8 farmert is fel kell próbálni, hogy találjak egyet, ami tényleg jól áll és tetszik is.

2016. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3:

[link]

ez a legjobb

2016. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha már van nadrágod H&M-ből, akkor ahhoz tudsz viszonyítani méret alapján, bár szerintem a nadrág még férfiaknak is olyasmi, amit nem árt felpróbálni. Illetve szerintem ott is van ilyen mérettáblázat, ami segít eldönteni, melyik lehet jó, ki szokták írni a derékbőséget, szárhosszt meg ilyeneket az egyes méretekhez. Amúgy az 1-es tényleg jól néz ki (miért lenne lányos?) nekem még a 2-es tetszik, a többi olyan meh.
2016. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmennék én szívesen de messze van tőlem a H&M, és a baj az hogy még nem volt H&M-es nadrágom és így nem tudom hogy milyen a méretezése :) így marad a rendelés amúgy nekem az 1 és a 2 tetszik :)
2016. ápr. 28. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából mind jól néz ki, de mivel én az egészen feszülőseket szeretem, így max a 2-es és 5-öst venném fel. :) Nekem a többi nagyon bőnek számít. Én a 2-es és 5-ösnél is sokkal szűkebb super-skinny sztreccsfarmerokat hordok, ami a bokámon is rendesen feszül. :)


És én is mindenképpen azt javaslom, hogy próbáld fel vásárlás előtt, mert feszülős nadrágot csak így érdemes venni. :)

2016. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kerdeses, mert ilyenkor szamit a meret

en sem merek nadragot rendelni

bar legfeljebb eladod, ha nem lesz rad jo

2016. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól látod, ez mind lányos...hiába ez a divat, egy fiún/férfin nagyon előnytelen.
2016. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dj Bax ***** válasza:
Szerintem az utolsó a legjobb van nekem is hasonló
2016. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!