Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ékszert szeretnék vásárolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ékszert szeretnék vásárolni páromnak, lányok adnátok tanácsot az ízlésetekkel és véleményetekkel segítve ebben?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék ékszert vásárolni, még nem eljegyzési gyűrűt, azt majd hamarosan, de most különleges alakalomra szeretnék ékszerrel kedveskedni egy fontos alkalomra!


Lányok segítségét kérném. Voltam pár ékszerbotban, csak nézelődni, és nyilván megyek is még, csak szeretném ha a női agyakat vagyis női ízléseket is fel tudnám kicsit térképezni de ez férfiként egyedül lehetetlen. :)


Szeretném ha segítenétek ékszert választani, vagy közelebb kerülni egy adott formához stílushoz és minőséghez.


Az ár annyiban nem számít, hogy úgy kb. 50.000 - 60.000 Ft lenne a felső határ amit erre tudok most költeni, sajnos többet most nem tudok előteremteni, de ennyi biztosan lenne.


A fontos szempontok a következők:


- Ne legyen gyűrű, azon kívül bármi lehet, elsősorban nyaklánc, fülbevaló, karkötő, bokalánc...


- Mindenképpen legyen benne lila kő!


- A követ szeretném ha valami drága/féldrága-kő jelentené, ami jelenlegi tudásom szerint az ametisz-ben ki is merül, ha tudtok más fél- drága- követ akkor írjátok meg légyszi azt is.


- A foglalat vagyis az ékszer teste is nemesfém legyen, minimum ezüst vagy sárga/fehér - arany, és ne futtatott legyen hanem tömör.


- Ha esetleg forma is lenne benne, akkor lehet pillangó vagy cica, vagy maci, de igazából ezeket nem erőltetném, mert bár barátnőm szereti ezeket, mégis komolyabb, elegánsabb ékszert gondolnék most neki!


Természetesen most képeket, honlapokat és ilyesmit várok segítségként, ha konkrét neten vásárolható termékről van szó, akkor persze számít, hogy ott van az anyaga amiből készül, de ha csak egy képet tudtok küldeni a formát és a megjelenést reprezentálva, akkor persze nem mondható meg az anyaga, de nem is ez a lényeg, hanem..


.. hogy szerintetek szép és elegáns ékeszerekről kapjak képet, ami számotokra az álomékszer és aminek nagyon örülnétek nőként!


Huszonévesek vagyunk a párommal mindketten, ha ez esetleg plusz jelentőséggel bíró támpont, akkor ennek megfelelően is várom a segítségeteket!



Nagyon nagyon szépen köszönöm előre is mindenkinek!!!!



2013. máj. 29. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el. Azt vedd meg amelyik tetszik neked, vagy tetszene a párodnak. Ne legyél már inkompetens.
2013. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minél drágábbat vegyél, az a lényeg.
2013. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mit is vártam... :D


Bocs hogy kérdeztem! :)

2013. máj. 29. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ezek mind gyönyörűek és 50 000 Ft alatt vannak :)


remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amit a kettes linkelt szerintem elég jóféle ha nyakláncról van szó.
2013. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: hát persze, jóféle :D



Sikeres licit:

395 Ft


Kikiáltási ár:

1 Ft

2013. máj. 29. 18:45
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös, köszi szépen ezeket is megnézem, tényleg nagyon szépek! :)
2013. máj. 29. 18:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem formára.
2013. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az lenne a jó, ha olyat tudnék találni ami hordható is, mármint a mindennapokban is, szóval nem egy fél kilós krumpli lógna a nyakában napközben ami szerintem zavaró lehet a nőknek is, vagy hát nem tudom. :)


Köszönöm az eddigieket is, jöhet még... :)

2013. máj. 29. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!