Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy férfi elegánsan...

Gáz ha egy férfi elegánsan öltözködik?

Figyelt kérdés

Most itt ne arra gondoljatok,hogy még a WC-re is nyakkendőben járok,de előnyben részesítem az ingeket,zakókat és szeretek adni magamra.


Viszont a környezetemben mindenki leszól emiatt,és senki sem érti,miért jár egy 24 éves mindig ingekben,miért vesz fel zakót,mikor az én generációm izombólokban,sportcipőkben és kapucnis pulcsikban mászkál.


Ti mit gondoltok?



2016. márc. 10. 13:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kiegészítés gyanánt: Itt nem a hagyományos üzleti öltönyökre és bő,ballagási cuccokra gondolok,hanem a sportosan elegáns olasz stílusú ingekre,vagy dekoratívabb zakókra.
2016. márc. 10. 13:09
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem inkább a kérdésed gáz,bár igaz ami igaz,én is így öltözöm és engem is sokszor megnéznek miatta és szóvá is teszik,hogy miért nem járok lazábban.


Sajna a hazai társadalom jelentős része proli és nekik a sportcipő,melegítő,leggings,papucs,rövid gatya az önkifejezés eszköze. :(


[link]

2016. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tartom a kérdést gáznak,úgy gondolom ha már van ez az oldal,kihasználom a funkcióját,és felteszem ezt a kérdést.

Úgy gondolom vannak ennél sokkal haszontalanabb és gázabb kérdések is,főleg a párkapcsolat rovatban.

2016. márc. 10. 13:36
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

Aaaa alom pali😍😍

Imadom az ilyen pasikat en is szeretek elegansabbak oltozkodni letisztultabban szeretem kiemelni a reszeimet:)

Kedvenc szettem : ellegansabb farmer feher vagy fekete hosszulju kedvenc hosszu szoru bundammal magas sarku vagy teli talpu egy jo kis oraval nyaklancal, mellesleg divat tervezo vagyok szoval nem all messze tolem ez a stilus(:

De neha itthon imadom felvenni a 2szammal nagyobb szurke melegitom es terdig ero feher polomat :)

Bar minden pasi igy oltozkodne nekem nagyon vonzo es sajnos eddig nem volt egy pasim se aki igy oltozkodott volna :)

Bar van akinek nem all jol na jo nem aki elegans az csak jo lehet, buta ismeroseid akik leszolnak csak igy tovabb :3 stilus es elegancia a nyero kitunsz a tomegbol szemelyisegedet meg mutatja es klasszikus sose megy ki a divatbol ha megfigyeled mai divatot mindenben vissza koszon az elegancia :) imadooom!:)

2016. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Korom le maradt

Bocsi az el irasokert telorol vagyok :)


18/L

2016. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem.



[link]


[link]


Határeset:

[link]


Ez túlzás:

[link]


Engem meg a minimalista szettjeim (fekete, fehér, szürke, bézs) miatt szólnak meg, de nem különösebben érdekelnek a vélemények.

23L

2016. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Igen! Eleganciára csak az szorul, akinek nincs kisugárzása, vagy alapból csúnya azok hiszik azt, hogy majd akkor lesznek menők ha kiöltöznek. Épp ezért a legtöbb kiöltöző egy elég nagy lúzer és ezt így kompenzálják, ettől akarnak komolynak látszani.

A felszínes emberekre lehet így hatást gyakorolni, másra nem nem.

2016. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem felszines hanem igenyes ne hallgass rajuk a te stilusod :)

Ennyi erovel a rockerek es a punkok a hipsterek stb mind undik :)

2016. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

7.


Nájki cipő,pörköltfoltos trikó,fux,fullcap menő? :)

2016. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne gáz az elegancia?
2016. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!