Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem bzis ha valaki...

Csak szerintem bzis ha valaki úgy öltözködik mint 1 szivárvány?

Figyelt kérdés

Annyira hánynom kell az olyan "férfiaktól"akiktől kiég a retinám annyira színes ruhákba járnak...pl kék müanyag(!!)nike cipő,narancssárga nadrág,meg kék póló rajta 1 zöld kapucnis pulcsival


EZMI?

Szó szerint az ilyenektől a hányinger kerülget,legszivesebben agyonverném azt a dunába dobnám őket..



2014. jan. 19. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy bu-i. Engem nem zavar egyébként, ha valaki így öltözik, vagy akárhogy máshogy. Egyszerűen csak megjegyzem magamban, hogy nem tetszik, de nem foglalkozom vele ennél bővebben.
2014. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be, ha egy férfi sötét, matt színű ruhákat visel. Nem szeretem én sem a "szivárványokat", még a nőkön is idétlen. Amúgy egy normális pasi nem nagyon hord ilyesmit. Ez inkább a tinikre, homoszexuálisokra és a cigányokra jellemző.
2014. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy más hogy öltözik? És pláne az öltözködése miatt alkalmaznál rajta fizikai erőszakot? Nem tűnik túl logikusnak.
2014. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!