Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK! Miért nem jön be nektek...

FIÚK! Miért nem jön be nektek ha egy lány így öltözködik? (KÉP, leírás)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a ruháim nagy része ilyen. Fekete,rajta kedvenc bandáim nevével. Nagyon szeretem ezeket a pólókat,és ezek a bandák többet jelentenek nekem minthogy elmagyarázzam itt... Előtte is beszólogattak nekem a suliban (és ezek a bandák segítettek/segítenek nekem kibírni ezt) de mióta több ilyen ruhát beszereztem,többet kapok mint szoktam. Semmi másban nem változtam,talán kissé zárkózottabb lettem,nem figyelek már annyira a sok s******, szóval nem értem... Mindegy. Az a lényeg,hogy volt egy fiú akivel sokat beszélgettem,és kezdtünk úgymond "elég jóban lenni" és eléggé beleestem, de mióta így öltözködöm (csőfarmer, nagy,együtteses póló és tornacipő) elkezdett ő is cikizni engem. Nem fogok lemondani a stílusomról csak ezért, ahhoz túl sokat jelentenek nekem ezek az együttesek,de egyre több fiútól hallok megjegyzéseket és nem értem...Depressziósnak, emo-nak hívnak stb... Fiúk kérlek mondjátok meg,mi a baj ezzel,mert nem bírom sokáig ezt csak úgy eltűrni,szeretném ha valaki szeretne már... Kösz,hogy elolvastátok,kicsit hosszú lett. Kérlek válaszoljatok.

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jan. 18. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem nőies?....
2014. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmi probléma azzal hogy ilyen cuccokat hordasz!

Ha neked ezek jelentenek sokat,akkor ne is törődj velük hiszen nem tudják azt átérezni amit te kapsz ezektől a bandáktól.

Maximálisan igazad van,és ne is mondj le ezekről.

ui: 2. abszolút nyerő! :D

2014. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Bár én is lány vagyok, csak annyit mondom, hogy én is hasonlóan öltözködöm (csak nem hordok csőfarmert, mert nem tetszik), aztán mégis van barátom.

Az, hogy depressziósnak, meg emonak hívnak az azért van, mert a kamaszok ilyenek. Beszólnak mindenre. Az én korosztályom már szerencsére kinőtt ebből. Szóval fel a fejjel, majd megváltozik ez is és barátod is lesz.

24/L

2014. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ, hány éves vagy, szerintem 14 évesen például még fiatal vagy Slipknot-hoz, a korosztályod nem is hiszem hogy ismeri nagy részét, nem értenek hozzá, a szociális státuszod alacsonyabb mint az övék így viccet csinálnak belőled.


Keress kapcsolatot olyan emberekkel, akiknek hasonló az ízlésük, 3-4 emberrel már nyugodtan elmehetsz fesztiválokra, koncertekre, ott pedig nagyszerűen lehet ismerkedni, és olyan emberekkel találkozni, akikkel sok a közös vonásod.


Mellesleg: Falling in reverse yaaaaaay!

2014. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyetértek az első válaszolóval..és ezt úgy mondom, hogy volt egy korszakom, amikor én is így öltöztem. Utólag látom, hogy nagyon előnytelen volt, mint egy zsák, úgy állt rajtam és egyáltalán nem nőies. Azóta nőiesebben öltözöm, de a bandákat ugyanúgy szeretem továbbra is. Te is szeretheted őket anélkül is, hogy ilyen nagy pólókban jársz.
2014. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem így is lehetsz simán nőies, ha jól kombinálod a darabokat.

egy csőfarmerrel meg szexi is tud lenni, ha az egész stílusod olyan.

kamasz vagy még szerintem, és a te korodban most nem ez a "menő", és aki nem tömeg, azokat cikizik.

két lehetőség van:

-felnősz, és ugyanúgy szereted ezeket a bandákat, de ez már az öltözködésedben nem nyilvánul meg --> lehet, többeknek fog tetszeni az öltözködésed

-felnősz, meghagyod ezt a stílust, és találsz egy normális férfit.

2014. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni női fazonban is együtteses pólók, vagy csináltathatsz, úgy azért egy fokkal jobb lenne.
2014. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

"Attól függ, hány éves vagy, szerintem 14 évesen például még fiatal vagy Slipknot-hoz"

????:DD 12 évesen szerettem meg a Slipknotot, most 17 vagyok és mégmindig kedvenc.:D

2014. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mekem olyan ramones pólóm van.
2014. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, de csak akkor ha nem acélbetétessel párosítod, különben ezek a pólók kétlem hogy ne tetszenének a nagy többségnek, ezek nem kifejezetten durva pólók

21/F

2014. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!