Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK! Miért nem jön be nektek...

FIÚK! Miért nem jön be nektek ha egy lány így öltözködik? (KÉP, leírás)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a ruháim nagy része ilyen. Fekete,rajta kedvenc bandáim nevével. Nagyon szeretem ezeket a pólókat,és ezek a bandák többet jelentenek nekem minthogy elmagyarázzam itt... Előtte is beszólogattak nekem a suliban (és ezek a bandák segítettek/segítenek nekem kibírni ezt) de mióta több ilyen ruhát beszereztem,többet kapok mint szoktam. Semmi másban nem változtam,talán kissé zárkózottabb lettem,nem figyelek már annyira a sok s******, szóval nem értem... Mindegy. Az a lényeg,hogy volt egy fiú akivel sokat beszélgettem,és kezdtünk úgymond "elég jóban lenni" és eléggé beleestem, de mióta így öltözködöm (csőfarmer, nagy,együtteses póló és tornacipő) elkezdett ő is cikizni engem. Nem fogok lemondani a stílusomról csak ezért, ahhoz túl sokat jelentenek nekem ezek az együttesek,de egyre több fiútól hallok megjegyzéseket és nem értem...Depressziósnak, emo-nak hívnak stb... Fiúk kérlek mondjátok meg,mi a baj ezzel,mert nem bírom sokáig ezt csak úgy eltűrni,szeretném ha valaki szeretne már... Kösz,hogy elolvastátok,kicsit hosszú lett. Kérlek válaszoljatok.

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jan. 18. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Emonak/Depisnek valószínűleg a sok sötét szín miatt néznek. Próbáld ki, hogy veszel egy egyszínű, de világos (fehér, világosszürke) pólót a MÉRETEDBEN (ezek a nagy pólók nekem mindig az alvós, otthoni ruhákra emlékeztettek), és így több fazont váltogathatsz. Ráadásul még pénzt is spórolhatsz, mert rányomtatni a kiválasztott feliratot-képet 1500 Ft (Bp-n a Sugárban ennyi pl) és egy sima felső 500-2000 között van.

A nadrágok szerintem okésak, bár itt is figyelhetsz arra, hogy ne legyen túl sötét az összhatás (pl fekete póló-fekete cipő párosításhoz ne legyen fekete a nadrágod)

Tornacipő: Én nagy ellensége vagyok ennek a lábbelinek, megmondom őszintén. Rengeteg tinilány hordja ezt időjárástól/alkalomtól függetlenül. Könnyen szennyeződik, így praktikusnak se mondható. Télen hordj csizmát, rengeteg féle van, és a "rockosabb" stílusodhoz pont illene valamilyen szegecses, vagy egyszerű térdig érő vagy bokacsizma. Nyárra szintén nem való, a 40 fokban belesül az ember lába, brrr. Esőben szintén nem jó. Alkalmanként hordd nyugodtan, de sokkal változatosabb lesz az összhatás, ha más cipőket is hordasz.

Ne a fiúk véleménye miatt változtass, hanem magad miatt. (Ugyanis megéri most beszerezni néhány darabot, és hozzászokni, hogy néha hanyagolod /mérsékled ezt az irányvonalat, mert pl munkahelyen, stb alkalmakkor sem biztos, hogy tolerálják a stílusodat.) Igyekeztem nem bántóan fogalmazni:-)

2014. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg nem a legnőiesebb darabok, de ha egyszer ez tetszik, ebben érzed jól magad és sokat jelent, akkor ne változtass mások kedvéért.

A fiú majd abbahagyja a cikizést ha "normális" póló lesz rajtad? És ha megint fölveszel egy ilyet mert tetszik? Akinek tetszel, annak pólóiddal együtt kéne tetszened.

Régebben (na meg azért most is) én nagyon gyakran hordtam feketét, meg nem követtem a divatot sem, a gimiben én voltam a feketébe öltözött, fura csaj. Ha feketében vagy, és nem vagy olyan mint mindenki más, akkor az emberek távolságtartóbbak lesznek, mert nem értik miért vagy olyan. Megriasztja őket, nem elfogadott, depressziós sugároz, és ki akar depisekkel barátkozni?

Nem kell törődni velük. Majd felnőnek, és normálisak lesznek, vagy nem, de ebben a korban ilyenek.

Szóval fel a fejjel, és hordd csak nyugodtan azokat a pólókat:)

2014. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Úr isten! Hol vetted a Motionless In White-os pólót? :O
2014. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy lányként válaszolok, de szimpatikus vagy :)

Olyan fiút keress aki hasonló érdeklődésű, ne add fel az egyéniséged olyan miatt, akinek ez soha nem fog bejönni, mert hosszú távon téged se fog megérteni, és nem lesz közös témátok. Aki rocker, az nem csak egy zenei stílust szeret, hanem egy egész világot, egy életérzést tesz a magáévá, és ezért nem is szoktak jól működni a másokkal való kapcsolatok se :/ Ha kifejezetten ilyen zenei téren mozogsz,akkor tapasztalatból mondom, ilyen párt is keress magadnak, annyira nem nehéz, és vele nagyon boldog lehetsz :)

És szerintem az acélbetétes bakancs is nagyon jó, én még 27 évesen is ezt hordom, soha ne add fel magad és vállald fel az egyéniséged, mert sokkal inkább van neked, mint az átlagnak.

Egy rocker lány.

2014. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

úristen, ennyien még nem válaszoltak kérdésemre :DD

Ezek nem saját fotók, nem az enyémek a pólók csak néhány nekem is megvan belőlük, amúgy a képeket tumblr stb... oldalakról mentettem le. Nekem nincs ennyi pólóm (sajnos). Slipknot-ot nem igazán hallgatok,csak néhány számukat. Én BMTH, ATL,PTV,BVB,MCR,MUSE,SWS stb zenét hallgatok,de főleg BMTH-t. Igazából igaza van mindenkinek valamiben, teljesen egyetértek azzal is aki szerint "nem nőies". Nem,nem az, de azért a "nagyobb méretű" póló alatt nem az XXL-es méretet értem,legfeljebb egy számmal nagyobbak nálam,de pl a Muse pólóm pont akkora mint én. Köszönöm mindnekinek és a "Szimpatikus rocker lánynak" ha gondolja írhatnék priviben is,esetleg beszélhetnénk :)

2014. jan. 20. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!