Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leírás alapján melyik lány...

Leírás alapján melyik lány tűnik szimpatikusabbnak?

Figyelt kérdés

1. Magas, vékony, váll alá érő (festett) vörös, egyenes haj, barnás szem. Kihúzott szemek. Kihívó öltözködés.


2. alacsony, vékony, izmos, lapockáig érő barna göndör haj, zöldes barna szem. Amolyan 'természetes lány', sportos.


2012. febr. 17. 17:59
 1/6 anonim válasza:

öö igy már akk a második...


de amugy a magas/nálam kicsivel alacsonyabb, sötétebb hajú, sötétebb szemű, nem schwarzeneggeres testalkatú, MAGUKAT NEM AGYONSMINKELŐ, széparcú és okos (de nem kocka) csajok jönnek be. de valljuk be ebből egyre kevesebb van

2012. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.:/ Talán a kettő keveréke..valahogy így:Magas->vékony->Lapockáig érő barna haj->barnászöld szem->kihúzott szemek->'természetes lány'..de ha én találhatnám ki akkor:Magas->vékony->fenékig érő barna haj->barnászöld szem->kihúzott szemek->'természetes lány'->egyedi öltözködés/stílus :))
2012. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
második:D
2012. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a kettő keveréke. A vörös haj különleges,de a ribis öltözködése lehúzza..
2012. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mus musculus ***** válasza:
Második, nem szeretem a feltűnést.
2012. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elsőő :P
2012. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!