Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok. Szeretnék...

12 éves lány vagyok. Szeretnék még 1 vagy 2 lyukat a fülembe. De félek hogy fájni fog. Kérdés : Fáj?! Melyik jobb a lövetés vagy a szúrás?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
a lövés csak egy pillanat,de nehezebben gyógyul(nem fáj),a szúrás pedig 1mp-vel tovább tart,viszont hamarabb gyógyul....
2012. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sulimba ezt a lányok maguknak csinálták a teremben. Szóval kétlem, hogy fáj.
2012. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ezt magunknak csináltuk, jég, forró tű és bumm, ne nagy cucc, viszont ha hivatalosan szeretnéd, inkább szúrasd. Én egyik fülemet barátnőimre bíztam, a másikba egyet lövettem cimpába és még így, egy év elteltével se tudom kicserélni benne a gyógyfülbevalót mert fáj, a porcban lévőt viszont 3hónapja szúrták és már ki tudom venni. Szóval szúrás mindenképp!
2012. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem igazán fáj. A szúrás fél mp-ig tart, hamar túlleszel rajta, apró csípést fogsz érezni. Kenegetned kell körömvirágkrémmel és forgatnod a fülbevalót, hogy ne ragadjon bele, és általában 6 hét után kicserélheted a gyógyfülbevalót is. Nekem 1-2 hét után már semmi baja sem volt.

A porcba szúrattam, az sem fáj nagyon, picikét tovább tart, de nem vészes az sem, inkább a szúrás után fájt, mikor a hideg spay-s érzéstelenítő hatása elmúlt. Azt is kezelni kell, ecsetelni alkohollal vagy peroxiddal, amit ajánlanak rá, forgatni a fülbevalót. Nekem az még 1-2 hónap után is fájt, ha véletlen arra az oldalra feküdtem, de utána az is begyógyult. Ha hosszú a hajad, arra figyelj, hogy majd kösd össze, nehogy beleragadjon a sebbe, mert akkor nehéz és fájdalmas lesz kiszedni :)

2012. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de melyik jobb? mármint kicsit félek a szúrástól ... éés ... hááát .. a lövés se lehet kellemes .. mondjuk az is igaz h nekem az 1.t kiskoromban szurták és anya azt mondta h nem sirtam :DD am igen hosszú hajam van ... de sosem kötöm össze ... najó néha :D
2012. febr. 14. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem porcba csináltatod, akkor a lövés jó szerintem. gyors, alig érzed, könyű kezelni is :)
2012. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szóó sincs porcról ... kvaa nagy hülyeség szerintem ... cimpába akarom 2.lyuknak ... :) am irjátok a komibaa h meikre szavaztok .. ameik több azzal fogom csinááltatni ... ja indokoljátok is pls. :) thxx
2012. febr. 15. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:

15/L wagyok

mindenfelekeppen lovesd!!!!

en tawaly lowettem,es egyaltalan nemfajt nekem,megse ereztem!:)

wiszont estere kiwettem amit belelottek,kicsit turelmetlen is wagyok xd

es wagy 2-3 napig nemwolt benne,mert utana akartam wenni rendeset...

csak befort..

aztan kilovettem megint,es wartam wele 2 hetet,es csak utana tetem bele masikat:)

szowal most az egyiken ketto wan,a masikon pedig egy.

1000ft wolt egy loves :)

ekszerrel egyutt

2012. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f*sz? Nincs rendes v betűd?
2012. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!