Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mit gondoltok olyan...

Lányok! Mit gondoltok olyan srácról, aki mindig elegánsan öltözködik?

Figyelt kérdés
tehát nem feltétlenül alkalomhoz illik az öltözék, suliba, szórakozni is így járna? fura vagy pozitív dolog?

2015. febr. 13. 21:11
 1/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
75%
Azt hinném, hogy politikus... xD
2015. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam pozitív, abszolut!
2015. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleinte tuti furának tartanám, de ha megszoktam, akkor semmi hátránya nincs:) Max rákérdeznék, hogy mi ennek az oka( tudom, hamar megöregszem xd )
2015. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszik a laza öltözködés, de ízlések és pofonok :)


25N

2015. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak akik számára legalábbis bizonyos helyen foglalkozáshoz kötött elvárás a csinos megjelenés: Akár egyenruha, mint a rendőrség, katonaság, stb

Hivatalban levőknek, politikusoknak, üzletembereknek célszerű a mindig csinos, öltönyös, kosztümös megjelenés, nemtől függetlenül , értsd jól: férfiaknak öltöny, , nőknél ugyanaz kosztüm a neve, ugyebár.


Mondjuk hozzászokás kérdése is, én az öltönyöket nagyon unalmas viseletnek látom, és érzem, nem szeretem, amennyire lehet kerülöm, azaz hanyagolom a viseletét, de ám szerintem a öltöny, kosztüm a népviselet lecsupaszított változata!!!

ha megnézed a budavári királyi palotát, és látsz róla korábbi képeket, amin még nagyon szép díszes megjelenésű volt, amig a sok pusztítás el nem rabolta a szépségét, vagy más hasonlóan szépnek épített, de díszítéseitől megfosztott épületek esetében is látni a különbséget!!!

Sok ház , palota manapás is még pusztulóban van, sír a lelkem miattuk, hgoy hanyagolják, mint akiknek nem érték, pedig közben ők maguk meg esetleg pont saját házukat , kastélyukat agyondíszítetten lakják milliárdos értékek ezek, sőt értékük már már kifejezhetetlen

2015. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem elsőre inkább unszimpatikus tud lenni az ilyen és kicsit sznobnak tűnik, akivel csak a magas műveltségről lehet beszélgetni. Mielőtt beszólást kapok, nem ragadtam le a 8 áltlánosnál, felsőfokú végzettségem van bölcsész területen, tehát ott vannak ilyen figurák, viszont én inkább lazább vagyok.

Aztán ha megismerném, és látnám, hogy nem túl merev és sznob, akkor rendben van, de van olyan ismerősöm, aki focimeccsre is ingben, zakóban jár, és hát fura, na...

2015. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!