Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok egy olyan lányról, aki elegánsan, ízlésesen öltözködik?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, mindig nagyon elegáns, ízléses. Diszkrét, de mégis nagy feltűnést kelt már csak azzal, hogy belép egy helyiségbe. Nem tudom, hogy hogyan csinálja, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Tényleg ennyit jelent a ruha és az öltözködés?

2013. febr. 8. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen ennyit számít.

De leginkább az számít,hogy hogyan fest benne.

2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól áll neki a ruha tényleg lehet figyelemfelkeltő.
2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 fospuska ***** válasza:
a stílus sokat dob,az biztos. kilóg a sorból,egyedi és van egyénisége. ez mindig feltűnést kelt és többnyire érdekes embert sejtet. igen,ennyit jelent.:)
2013. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy elegáns ember nem lóg ki a sórból.

Én szeretek egyedi lenni, és elegáns is egyben olykor, de attól függ ki mennyire érzi azt mi áll jól neki, mert van aki igy is előnytelenül öltözködik fel.

N 25

2013. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek! Neki szinte minden jól áll, sosem fog mellé.
2013. febr. 8. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a ruha,hanem a magabiztosság,a nőiesség miatt.Én láttam ilyet,és ezer közül is kitűnik, ezek miatt.
2013. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ASOT ***** válasza:

Az 1-es jól mondja!


Számít egy normális ruha, egy jó megjelenés, magabiztosság, és számít h milyen az aki ruha alatt van.

2013. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ki nem sz-rja le, hogyan öltözik. A lényeg, hogy hogyan vetkőzik :D
2013. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Érdekesek a válaszok. Írok kicsit róla.

Igen, magabiztos és a fellépése is olyan. Kedves és közvetlen, de távolságtartó és zárkózott. Egy másik barátnőnk azt mondta, hogy csak azért kelt ilyen feltűnést, mert méregdrága ruhái vannak. Szerintem ez nem állja, mert egyik ruháján sem szembetűnő a márka csak látszik, hogy nagyon minőséges. Nem hiszem, hogy egy átlagember észreveszi a különbségeket.

2013. febr. 8. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel a sok "csöcskirakós" rucis csaj mellett egy elegáns lány más lehet mint a többi, ezért bejön. Legalábbis nekem. Meg alapból jobban tetszenek a "normális" ruhás csajszik. :D 16/F
2013. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!